فهرست
دشان: ترسی از آلمان نداریم
دشان: ترسی از آلمان نداریم

دشان: ترسی از آلمان نداریم

آی اسپورت- دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه، اعلام کرد تیمش دلیلی برای ترس از آلمان ندارد.

تیم های آلمان و فرانسه فردا در اولین بازی از مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی در ریودوژانیرو به مصاف هم خواهند رفت.

دشان به خبرنگاران گفت: \"هیچ نگرانی و ترسی وجود ندارد، هیچ دلیلی برای داشتن این حس ها وجود ندارد. آلمان حریفی قوی و باتجربه است اما می خواهیم از این بازی لذت ببریم.\"

این بازی اولین رویارویی دو تیم در تورنمنت های بین المللی بعد از بازی در نیمه نهایی جام جهانی 1986 خواهد. در آن بازی آلمان به برتری 2-0 دست یافت. بازی مقابل آلمان می تواند یک انتقام برای فرانسه محسوب شود و دشان هم پذیرفته است که آلمان سخت ترین رقیب آن ها تاکنون بوده است.

\" هیچ فشاری روی ما وجود ندارد، فقط شور و هیجان این که در این مرحله حاضر هستیم وجود دارد. ما می توانیم صفحه ای جدید در تاریخ فوتبال خودمان بنویسیم و امیدواریم یکی از زیباترین بازی های ما باشد.

آلمان یکی از مدعیان کسب مقام قهرمانی است. آن ها همیشه به مراحل پایانی رسیده اند وحریفی قوی محسوب می شوند، استعداد فردی بالایی دارند و با استفاده از آن روی حریف ها فشار می آورند.

من احترام زیادی برای نیجریه قائلم اما آلمان تیمی به مراتب بهتر است. ما باید به کار خوبی که تاکنون انجام داده ایم ادامه دهیم، ما باید اکنون خواسته های خود را بالاتر ببریم و تلاش بیشتری انجام دهیم.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-04 01:19:21
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۰۵:۱۷
نه بابا اگه ترس نداری پس بی عقلی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر