فهرست
اسکولاری: منتقدان بروند به جهنم!/ بازی کردن با کلمبیا راحت از بازی با شیلی است
اسکولاری: منتقدان بروند به جهنم!/ بازی کردن با کلمبیا راحت از بازی با شیلی است

اسکولاری: منتقدان بروند به جهنم!/ بازی کردن با کلمبیا راحت از بازی با شیلی است

آی اسپورت- لوئیس فیلیپه اسکولاری، سرمربی تیم ملی برزیل، در آستانه دیدار تیمش مقابل کلمبیا، به انتقادات رسانه های محلی از تیمش بعد از دیدار مقابل شیلی، واکنش تندی نشان داد.

نمایش های برزیل در جام  جهانی انتقادهای زیادی را به همراه داشت که بعد از دیدار این تیم مقابل شیلی شدت پیدا کرد.اما اسکولاری تاکید کرد که هیچ اهمیتی به این انتقادها نمی دهد.

او به خبرنگاران گفت:\" اگر رهبری من را دوست ندارید، می توانید بروید به جهنم.\"

اسکولاری همچنین در پاسخ به این سوال که گفته قصد دارد تغییراتی در ترکیب تیمش ایجاد کند، گفت:\" من چنین چیزی نگفتم. آنچه من گفته بودم این بود که در این مقطع از رقابت ها، ممکن است من بازیکنی با ویژگی های متفاوت در دیدارهای پیش رو استفاده کنم. اگر از همه مربیان بپرسید، می بیند که آنها هم به دلایلی چنین کاری انجام بدهند. و وقتی بازیکنی را اضافه می کنید، باید او را جانشین یک بازیکن دیگر کنید. وقتی 23 بازیکن را برای جام معرفی می کنید، می توانید از همه آنها استفاده کنید.

ممکن است ما با تاکتیک ها یا راه های متفاوت بازی کنیم. اگر این اولین بازی بود، من چیزی را تغییر نمی دادم.\"

او همچنین در مورد حریف فردا شب تیمش، گفت:\" کلمبیا تکنیکی تر از شیلی است. شیلی در کار دفاعی بهتر بود و با قدرت و روحیه بالاتری بازی می کند.

کلمبیا تیم به مراتب بهتری است.  اما بازی کردن مقابل آنها راحت تر است. ما جنگی با کلمبیا نداریم. جنگ ما با اروگوئه، شیلی و آرژانتین است.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-04 01:55:01
نظر دهید
۱ نظر
رضا. دزفول
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۰۳:۰۱
با خودشم مشکل داره دیگه بعد از این بازی برگرد کویت عزیزم اینقدر به همه گیر نده باشه فیل جان باریکلا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر