فهرست

فراهانی: در دو سال گذشته هیچ پولی نگرفتم! / امسال رتبه صبا تک‌رقمی می‌شود

آی اسپورت- میلاد فراهانی که به تازگی از داماش گیلان به صبای قم آمده است، از تیم جدیدش راضی است و اطمینان دارد در فصل جدید صبا رتبه تک‌رقمی می‌آورد. گفت‌و‌گوی «آی اسپورت» با فراهانی را بخوانید.

 

شرایط تیم جدید چطور است؟

خوشبختانه اردوی خوبی را در سرعین پشت سر گذاشتیم و با وجود این‌که کمتر از ۱۲روز در آنجا بودیم، ۲۳جلسه تمرین آماده‌سازی انجام دادیم و تا اینجای کار برنامه‌های مربیان و تیم صبا بسیار خوب بوده است.

زمین تمرین قم مشکلی ندارد؟

چند تمرینی که در ورزشگاه یادگار امام برگزار شد، خوب بوده است اما باید دید در فصل زمستان زمین تمرین چطور خواهد بود.

اسکان بازیکنان فراهم شد؟

در حال حاضر خوابگاه خوبی را برای بازیکنان شهرستانی تهیه کرده‌اند، ولی اکثر بازیکنان تهرانی فعلا در این خوابگاه حضور ندارند و به خانه‌هایشان برمی‌گردند.

قبل از آمدن به صبا پیشنهاد دیگری هم داشتی؟

از پیکان و گسترش فولاد پیشنهاداتی شد ولی فقط با پیکانی‌ها صحبت کردم و بعد از این‌که دیدم شرایط نامشخصی دارند، به نظر خودم بهترین تصمیم را گرفتم که صبا را انتخاب کردم، چون شرایط این تیم را خوب دیدم.

رقابت با مهرداد طهماسبی برای شماره یک صبا شدن کار راحتی نخواهد بود...

در کل آدم اهل رقابتی هستم و نظر کادر فنی است که چه کسی از دروازه صبا محافظت کند. من سعی خود را می‌کنم تا در تیم جدیدم موفق شوم.

درباره بازیکنان و کادر فنی صبا بگو.

تیم یکدست و خوبی را داریم و بازیکنان جوان و باانگیزه‌ای در این فصل به صبا اضافه شدند؛ علاوه بر این، مربیانی که در تیم حضور دارند بسیار خوب هستند و آقاصمد نیز کارشان را بسیار خوب می‌دانند و مطمئنا به مرور زمان تیم به شرایط ایده‌آل خود خواهد رسید.

کار کردن با صمد مرفاوی چطور است؟

کاملا راضی هستم؛ ایشان از مربیان بزرگ کشور هستند. این یک افتخار است در تیمی که آقاصمد هستند بازی کنم و امیدوارم از این افتخار بهره لازم را ببرم.

فکر می‌کنی در پایان لیگ چهاردهم چه رتبه‌ای بیاورید؟

با تیمی که داریم صد درصد رتبه تک‌رقمی می‌آوریم.

شرایط داماش چطور بود؟ چرا نماندی؟

اوضاع دو سه سال اخیر داماش اصلا خوب نبوده است، هیچ برنامه‌ریزی خاصی نداشته‌اند و اکثر بازیکنان مبلغ زیادی از این تیم طلب دارند و تا این لحظه هیچ پرداختی از باشگاه داماش نداشتیم، در نتیجه ادامه همکاری با این تیم بی‌فایده بود.

خودت چقدر از داماش طلب داری؟

در دو سال گذشته هیچ دریافتی نداشتم و صد درصد از قرارداد خود را می‌خواهم!

     
آی اسپورت
2014-07-04 06:52:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر