فهرست
پیش بازی برزیل - کلمبیا ؛ دوئل نیمار و جیمز
پیش بازی برزیل - کلمبیا ؛ دوئل نیمار و جیمز

پیش بازی برزیل - کلمبیا ؛ دوئل نیمار و جیمز

آی اسپورت - برزیل برای ادامه ی رویاهای خود در جام جهانی امشب به مصاف کلمبیا خواهد رفت. آن ها که توانستند در نهایت از فاجعه ی بلوهوریزنته نجات پیدا کنند، امشب کار سختی برای جلوگیری از فاجعه ی فورتالزا پیش رو خواهند داشت.برزیل؛ جهنم منتقدان

اسکولاری در کنفرانس خبری با عصبانیت خاص خودش نسبت به منتقدان تیمش اظهار نظر کرده بود. اسکولاری در اظهار نظری جنجالی گفته بود که آن ها که سبک او را دوست ندارند می توانند راهی جهنم شود. البته فیل بزرگ امشب باید سعی کند تا از رفتن خودش به جهنم جلوگیری کند چرا که آن ها در برابر کلمبیا مطمئنا شب سختی را پیش رو خواهند داشت.

اسکولاری بعید است تغییر خاصی در ترکیب برزیل ایجاد کند و شاید تنها از فرناندینیو بار دیگر به عنوان یار ثابت در تیمش استفاده کند. چشم ها در این دیدار نیز همچون همیشه به نیمار خواهد بود تا او بتواند باز هم گره از کار تیمش باز کند.فرد و هالک امشب تلاش خواهند کرد تا با گلزنی کمی از فشار انتقادات بر روی خود و سرمربیشان بکاهند. رسانه های برزیل تقریبا هر روز این 2 بازیکن را به باد انتقاد می گیرند.

ژولیو سزار پس از عملکرد فوق العاده در دیدار مقابل شیلی از روحیه ی خوبی برخوردار است و می تواند در لحظات حساس بار دیگر تیمش را یاری دهد. البته او به خوبی می داند که کلمبیا در فاز تهاجمی از چه مهره های فوق العاده ای بهره مند است.


کلمبیا؛ ماموریت حذف میزبان

خوسه پکرمن با اعتقاد به نفس خاصی از دیدار تیمش مقابل برزیل در کنفرانس خبری صحبت می کرد. او حق هم دارد چرا که عملکرد کلمبیا از هر تیم دیگری در جام جهانی 2014 بهتر بوده است.

حیمز رودریگز همچنان در صدر اخبار مربوط به این تیم قرار دارد. آقای گل فعلی جام جهانی از سوی رئیس باشگاه موناکو، 90 میلیون یورو قیمت گذاری شده است!کوادرادو و جکسون مارتینس از دیگر امیدهای پکرمن در فاز تهاجمی خواهند بود. البته پکرمن به نفوذهای زونیگا و آرمرو نیز در این دیدار خاص بسیار دل خواهد بست چرا که برزیل ثابت کرده در کناره ها بسیار آسیب پذیر می تواند باشد.

کلمبیا در مصاف مقابل اروگوئه نشان داد که در کارهای تدافعی و اداره ی بازی نیز توانایی های خاصی دارد. مسئله ای که مطمئنا در دیدار مقابل برزیل می تواند آن ها را یاری دهد. 

     
آی اسپورت
2014-07-04 11:21:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر