فهرست
پیش بازی تاکتیکی آلمان - فرانسه؛ جدالی با کم ترین تغییر
پیش بازی تاکتیکی آلمان - فرانسه؛ جدالی با کم ترین تغییر

پیش بازی تاکتیکی آلمان - فرانسه؛ جدالی با کم ترین تغییر

آی اسپورت - شاگردان یواخیم لوو و دیدیه دشان امشب جدالی نفس گیر را برای صعود به جمع 4 تیم برتر دنیا برگزار خواهند کرد.

طبق پیش بینی های صورت گرفته هر دو تیم با کم ترین تغییرات ممکن راهی این دیدار خواهند شد.


فرانسه ؛ بازگشت گریزمان

عملکرد نه چندان امیدوار کننده ژیرو، گریزمان را مجددا به ترکیب اصلی تیم بر می گرداند. دشان در این دیدار نیز 3-3-4 بازی خواهد کرد. فرانسه تا اینجای جام عملکرد فوق العاده ای در فاز تهاجمی داشته و در عین حال در مسائل تدافعی نیز بسیار با ثبات ظاهر شده است.آن ها در 4 دیدار خود در جام جهانی 2014 برزیل، 3 بار موفق به ثبت کلین شیت شده اند که به خوبی قدرت خط دفاعیشان را آشکار می کند. واران و ساخو در قلب خط دفاع قرار خواهند گرفت و پاتریس اورای با تجربه در کنار دبوشی در 2 سمت خط دفاعی انجام وظیفه خواهند کرد.

حضور واران و رفع مصدومیت وی شاید مهم ترین خبر برای دشان محسوب شود. مطمئنا بازیکنی در کلاس کاری او می تواند در خط دفاع مقابل تیمی همچون آلمان کارساز باشد.


آلمان؛ هوملس باز می گردد

بکن بائر اعتقاد دارد که بازگشت هوملس می تواند باعث بهبود اوضاع خط دفاعی آلمان شود. او به آرزویش خواهد رسید چرا که هوملس می تواند در ترکیب تیم حضور داشته باشد.

لوو به انتقادات توجهی نخواهد کرد به همین دلیل مجددا فیلیپ لام در خط میانی و به عنوان هافبک وسط انجام وظیفه خواهد کرد. به این ترتیب هوودس و بواتنگ بار دیگر در کناره های خط دفاع به انظام وظیفه خواهند پرداخت.آلمان ها به خوبی می دانند که اگر می خواهند راهی نیمه نهایی شوند باید بسیار بهتر از بازی برابر الجزایر، مقابل فرانسه ظاهر شوند.

گوتزه، مولر و اوزیل بار دیگر در خط آتش قرار خواهند گرفت و امیدوار هستند تا راهی برای عبور از خط دفاعی قدرتمند فرانسه پیدا کنند. شورله و کلوزه نیز روی نیمکت حضور دارند تا در مواقع حساس بتوانند گره از کار تیم باز کنند. هر 2 بازیکن پیش از این در جدال برابر غنا و الجزایر، شایستگی های خودشان را نشان داده بودند.

     
آی اسپورت
2014-07-04 12:47:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر