فهرست
باورنکردنی؛ بدهی های پرسپولیس بیش از 100 میلیارد تومان!/ سیر صعودی قرض های سرخپوشان
باورنکردنی؛ بدهی های پرسپولیس بیش از 100 میلیارد تومان!/ سیر صعودی قرض های سرخپوشان

باورنکردنی؛ بدهی های پرسپولیس بیش از 100 میلیارد تومان!/ سیر صعودی قرض های سرخپوشان

آی اسپورت - محمد رویانیان اصرار داشت که بگوید بدهی باشگاه پرسپولیس آن چیزی نیست  که  همه درباره اش حرف می زنند اما هر روز که می گذرد تعداد صفرهای مقابل این غول بزرگ ساخته شده در باشگاه پرسپولیس به دست عوامل این باشگاه بیشتر و بیشتر می شود. زمانی محمد رویانیان موکدا اعلام می کرد بدهی باشگاه پرسپولیس 5 یا 6 میلیارد تومان است.او حتی ریز مبالغ را روی تخته نوشت تا به شیوه خودش به مردم توضیح دهد اما بعد از ترک باشگاه از سوی او ماموران بازرسی  در باشگاه مستقرش شدند تا ب بررسی پرونده ها و زیر و رو کردن اسناد مالی بدهی باشگاه پرسپولیس را مشخص کرده و رقم دقیق آن را اعلام کنند.این پروسه حدود دو ماه طول کشید و دو  روز مانده به پایان سال 92 رسما اعلام شد بدهی باشگاه پرسپولیس کلا 70 میلیارد و 650 میلیون تومان است که از این رقم 43 میلیارد  تومان مربوط به دوران 28 ماهه مدیریت رویانیان در این باشگاه  می شود.
پس از این شفاف سازی اما حرف و حدیث ها در خصوص این رقم  زیاد بود.علی پروین سرپرست باشگاه البته در این خصوص حرفی نمی زد و با اینکه مدارک مربوط به بدهی ها در اختیار او بود به خاطر اینکه دوست نداشت با رویانیان مواجه شود از میزان بدهی ها  جزئیاتش حرفی نمی زد تا حاشیه درست نشود.
 اما داستان علیرضا رحیمی کمی متفاوت تر شد.رحیمی که به امید کمک 30 میلیاردی اسپانسر باشگاه مدیریت پرسپولیس را پذیرفته بود خیلی زود فهمید تزریق بودجه 30 میلیاردی در طول یک فصل نمی تواند  دردی از او و باشگاهش دوا کند  و با این پول حتی نمی تواند غول بدهی ها را زخمی کند.
حالا رقمی  که علیرضا رحیمی درباره آن حرف نمی زند یک رقم حیرت آور و شگفت انگیز است آنقدر که  مدیر عامل باشگاه پرسپولیس  در پاسخ به خبرنگار برای بازگو کردن رقم نهایی این بدهی ها  و تاکید چند باره او از جواب دادن طفره می رود  و می گوید اعلام کردن این رقم به نفع هواداران نیست.
رحیمی صراحتا می گوید رقم بدهی باشگاه پرسپولیس بالای 100 میلیارد تومان است  و آنقدر عجیب و غریب به نظر می رسد که حتما با اشاره دقیق به آن مخ همه سوت می کشد.ظاهرا بدهی های فصل گذشته باشگاه پرسپولیس  و قراردادهایی مثل خلعتبری و ژوزه – که بازرسی آن را محاسبه نکرده بود - باعث شده  رحیمی  بدهی ها را بالای 100 میلیارد تومان تخمین بزند.
  ۳  
آی اسپورت
2014-07-04 12:31:22
نظر دهید

۳ نظر
امیر اس اس
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۲۷
حالا اون لنگی های احمقی که سردار سردار میکردن بیان جواب بدن خود این مردک سرباز صفر باید بیاد این بدهی رو بده من راضی نیستم از مالیاتی که من میدم یه قرون به خاطر حماقت این آقا خرج بشه
h
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۳۲
اگه واقعا راست می گن ریز بدهی ها رو منتشر کنند پرسپولیس اگه به همه بازیکناش 1 میایارد هم داده باشه باز هم بدهیش این نمی شه
-
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۲۲
بیش از 100 میلیارد !!!! باید با کسانی که این بدهی به بیت المال وارد کردن برخورد کنند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر