فهرست
کی روش و نبی علیه کفاشیان : پیشنهاد 2 میلیون یورویی وجودخارجی ندارد!
کی روش و نبی علیه کفاشیان : پیشنهاد 2 میلیون یورویی وجودخارجی ندارد!

کی روش و نبی علیه کفاشیان : پیشنهاد 2 میلیون یورویی وجودخارجی ندارد!

آی اسپورت – علی کفاشیان در برنامه 2014 درباره رقم  درخواستی کی روش برای  قرارداد جدید گفت:« قراردادی که ما 3 سال پیش با کی‌روش بستیم سالیانه 1.5 میلیون دلار برای خودش و یک میلیون دلار هم برای دستیارانش (در مجموع 2.5 میلیون دلار برای یک سال) بوده که آن را پرداخت کرده‌ایم. در جلسه‌ای که من با کی‌روش در استرالیا داشتم این مربی اعلام کرد که طبق عرف باید سالیانه 20 درصد به قراردادش اضافه می‌شده که این اتفاق رخ نداده و خودش به صورت شفاهی به ما اعلام کرد که دوست دارد قرارداد جدیدش مبلغ 2 میلیون یورو باشد که معادل 2 میلیون و 800 هزار هزار دلار است. به هر حال ما می‌خواهیم این پیشنهاد را تعدیل کنیم و به تفاهم برسیم.»
با این حال کارلوس کی روش در جواب کفاشیان درست یک شب بعد و در همان برنامه گفت:« مطالبی که در مورد درخواست‌های مالی من در رسانه‌ها صورت گرفته درست نیست. یکسری اعداد و ارقام در رسانه‌ها دیدم که آنها صحت ندارد تا زمانی که جواب خود را به صورت مکتوب ندهم، هیچ درخواست مالی از فدراسیون وجود ندارد. کفاشیان هم می‌داند برای من مهم‌ترین مساله بازیکنان و زمینی است که می‌خواهیم در آن تمرین کنیم. بسته پیشنهادی را هنوز باز نکرده‌ام و نمی‌خواهم در مورد مسائل مالی با فدراسیون بحث کنم
مهدی محمد نبی دبیر کل فدراسیون فوتبال اما امروز صبح در برنامه دیگری به نوعی حرف های کفاشیان را تکذیب کرد. نبی ابتدا در خصوص پیشنهاد ارائه شده  به کی روش از سوی فدراسیون گفت:« ما یک پاکت را به زبان انگلیسی از طریق قاسمی که از همراهان فدراسیون فوتبال است برای کی‌روش ارسال کردیم. نامه‌ای که ارسال شده 8 پیشنهاد در آن مطرح شده است. در حال حاضر نامه محرمانه است و اگر به جمع‌بندی نهایی رسیدیم، کفاشیان اعلام خواهد کرد. در آن نامه 8 آیتم وجود دارد که بخشی از آن به پیش‌پرداخت، دستیار ایرانی، پاداش و غیره است.»
نبی در خصوص اینکه آیا قرارداد کاهشی داشته یا خیر گفت:« اینگونه نیست. ما طبق قانون 15 تا 20 درصد دستمزد کارمندان فدراسیون را افزایش دادیم اما کی‌روش سرمربی تیم ملی است و افزایش قرارداد او فرق می‌کند.»
با این حرف های ضد و نقیض حالا همه به شدت گیج شده اند و سوال های بزرگی در ذهن اهالی فوتبال به وجود آمده؟آیا کی روش واقعا رقمی اعلام نکرده  و کفاشیان از خودش رقم 2.8 میلیون دلار را مطرح کرده؟آیا نبی که حرف های کفاشیان را تکذیب می کند با او هماهنگ نیست؟آیا کفاشیان در حرف هایش اشتباه کرده  و کی روش هم رسانه ها را متهم کرده که ارقام اشتباهی اعلام کرده اند  نه رئیس فدراسیون فوتبال را؟ آیا  فدراسیون  به شکل مجمع الجزایری مدیریت می شود که حرف های رئیس و دبیر کل متناقض است؟ آیا بعد از حرف های شب گذشته کی روش ،نبی در همانگی صبحگاهی با رئیس فدراسیون  مساله را به شکل دیگری چرخانده که نه سیخ بسوزد نه کباب؟
  ۱  
آی اسپورت
2014-07-04 13:39:42
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۱۳
در کشور ما افراد آبرومندی هستند که سالی یکبار به سختی میتوانند گوشت بخرند پرداخت این مبالغ در این شرایط کشور درست نیست آه ناله این بیچارها همه ما را میگیره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر