فهرست
گزارش روز : آمادگی موناکو برای مذاکره در مورد رودریگس و فالکائو
گزارش روز : آمادگی موناکو برای مذاکره در مورد رودریگس و فالکائو

گزارش روز : آمادگی موناکو برای مذاکره در مورد رودریگس و فالکائو

آی اسپورت - \"هیچ بازیکنی در موناکو غیر قابل ترانسفر نیست و من نمونه مشابهی در دنای فوتبال نمی شناسم.\" با این عبارات آقای وادیم واسیلیف درهای خروجی باشگاه موناکو را برای فالکائو و خامس رودریگس باز کرد.

به نوعی نایب رئیس باشگاه موناکو با گفتن این جملات روشن ساخت که باشگاه موناکو برای انتقال بازیکنان شاخصش حاضر به مذاکره با رئال مادرید است. ا

و در مورد وضعیت رودریگس گفت : \"امیدواریم که در روزهای آینده بتوانیم با خامس تماس بگیریم. وقتی او را از پورتو به موناکو آوردیم خیلی ها به رقم انتقال او انتقاد کردند اما حالا همان ها در مورد کیفیت بالای او صحبت می کنند.

در واقع با این رفتار خود مهر تاییدی به عملکرد سال گذشته ما می زنند . خامس 4 سال دیگر با ما قرارداد دارد و خودمان را برای چالش های بزرگ در مورد او آماده کرده ایم. بعید می دانم او الان پایین تر از 75 میلیون یورو ارزش داشته باشد \"

واسیلیف در مورد فالکائو نیز گفت : \" هنوز هیچ مذاکره ای در مورد او با هیچ باشگاهی نداشته ایم. با خودش هم هیچ صحبتی در مورد آینده نداشته ایم.

البته او اگر بخواهد می توانیم در مورد گزینه های خروج او صحبت کنیم. با این وجود با او تماس خواهیم گرفت و مطمئنم که فصل جاری فصل درخشش او خواهد بود \"

منبع : مارکا

     
آی اسپورت
2014-07-04 15:14:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر