فهرست
اصرار علیرضا به ماندن در اروپا/ حقیقی به ایران برنمی گردد
اصرار علیرضا به ماندن در اروپا/ حقیقی به ایران برنمی گردد

اصرار علیرضا به ماندن در اروپا/ حقیقی به ایران برنمی گردد

آی اسپورت - «به او گفتم تو خوب تر از آنی که اینجا بمانی». این جمله در برنامه شب گذشته بیست چهارده از زبان کارلوس کی روش برای علیرضا حقیقی روایت شد. سرمربی پرتغالی تیم ملی که بزرگترین سورپرایزش در جام جهانی را برای دروازه نگه داشته بود و در روزهای رقابت شدید بین احمدی و داوری، ناگهان علیرضا را مسئول اصلی حراست از خط دروازه تیم ملی کرده بود، حالا از اعتماد ویژه اش به گلر جوان و خوش تیپ تیم ملی حرف زد. در نگاه او، حقیقی باید از ایران می رفت اما ابتدا تیم خوبی را انتخاب نکرد و در نهایت این پرتغال بود که زندگی ورزشی او را به شرایط ایده ال بازگرداند. کی روش اصرار بسیاری زیادی روی لزوم اروپایی شدن حقیقی داشت و حالا باید دید در روزهای بعد از جام جهانی، این دروازه بان چه مقصدی را برای ادامه فوتبال انتخاب خواهد کرد.

در صورت تمدید قرارداد کی روش با فدراسیون فوتبال ایران، علیرضا حقیقی به احتمال فراوان مرد اول دروازه باقی خواهد ماند. البته به این شرط که در مسابقات باشگاهی وضعیت نامطلوبی نداشته باشد و همچنان به حضور در فوتبال اروپا ادامه دهد. این دروازه بان این روزها هیچ علاقه ای به شنیدن پیشنهادهای داخلی اش ندارد و درنظر دارد فوتبال را حتما در یک تیم از قاره سبز ادامه دهد. همانطور که شب گذشته کی روش می گفت، برای علیرضا میزان درآمد از اهمیت چندانی برخوردار نیست و در این مقطع از دوران ورزشی، او تنها به پیشرفت فکر می کند. او که به نظر کی روش کاملا مجاب شده پتانسیل های بیشتری نسبت به لیگ ایران دارد، به سبب مدل موهایش یکی از مورد توجه ترین گلرهای جام جهانی بود اما بدون تردید پروسه خرید بازیکن در کشورهای اروپایی پیچیدگی های خاص خودش را دارد و به مراتب عمقی تر از این حرف هاست.

 

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-04 15:56:42
نظر دهید
۲ نظر
علی
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۰۳
البته حق حساب ها و پول های زیرمیزی باعث شد اوضاع حقیقی تغییر کنه.حقیقی رو سه گل از 4 گل تیم ملی مقصر بود.
MOHSEN
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۰۵
واقعیت اینه که این آقا در حد لیگ ایران هم نیست..من مطمئنم یک لابی شد که این ایستاد تو گل..هیچ تیم اروپایی حاضر نیست این یارو رو جذب کنه..من حدس میزنم دم مربی دروازه بانهای تیم ملی رو دیده بود که رحمان احمدی نیمکت نشین بشه و سوشا خط یخوره...بعدها شاید گندش در بیاد..اگه پولادی نبود تو بازی با نیجریه هم 3 تا می خورد..تو بازی آرژانتین هم اگر نمایشی توپ رو دفع نمی کرد ما گل نمی خوردیم.تو بازی بوسنی هم که 1 توپ اومد و آقا 3 تا گل خورد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر