فهرست
وزارت ورزش مخالف ضمنی تمدید قرارداد با کی روش
وزارت ورزش مخالف ضمنی تمدید قرارداد با کی روش

وزارت ورزش مخالف ضمنی تمدید قرارداد با کی روش

آی اسپورت – مازیار ناظمی معاون وزیر ورزش و از افراد نزدیک به محمود گودرزی در فیس بوک خود خطاب به خبرنگاران پیغام داده است که مطالب وی را ایده شخصی وی انگاشته و آن را پای وزارتخانه متبوعش نگذارند.

به گزارش آی اسپورت امروز ، پس از ادامه چالش بین مخالفان و موافقان کی روش ، ناظمی بحث تازه ای را مطرح کرده است . او برنامه 2014 و شخص فردوسی پور را به اهرمی برای عقد قرداد با کی روش تشبیه کرده است .

 آنچه که از فحوای این متن برمی آید این است که او با وجود آنکه دوبار در مصاحبه های مطبوعاتی ( در برزیل ) و یکبار در یک دیدار خصوصی ( پس از اتمام بازی ایران بوسنی) از علاقه مردم ایران برای ماندن کی روش حرف زده ، تحلیل های تازه ای در این باره دارد که احتمالا ملهم از ضرب و تقسیم های مالی طبیعی او و وزرتخانه است که احتمالا کی روش را گزینه ای گران قیمت برای فوتبال ایران می دانند .

از گوشه و کنار و منابع دور و نزدیک این طور شنیده می شود که وزارت ورزش علاقه چندانی به ادامه همکاری با کی روش ندارند ، اگرچه آنها تصمیم گیری در این باره را به کفاشیان سپرده اند که فعلا مشغول بازی مالی با سرمربی تیم ملی است . جالب اینکه کی روش هم در یک اقدام تاکتیکی ، رقم اعلام شده از سوی کفاشیان را نادرست دانسته تا به او کیش بدهد .

     
آی اسپورت
2014-07-04 16:30:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر