فهرست

۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۷

خدایگان جنگ و مبارزه، خدای پرهیز و مراقبت و درست‌کاری، کار‌درستی، و حالا خدای عشق و جسارت نه در یونان باستان که همه و همه امروز در یونان معاصر پدیدار شده. خانم‌ها و آقایان! جناب آقای گل، کریم انصاری‌فرد.
آی اسپورت
2018-01-09 07:17:23
نظر دهید

۳ نظر
ویلی
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶، ۰۸:۳۰
بازم میگم نقش مشاور و اطرافیان عاقل در موفقیت امثال انصاریفرد بارزه.....از اول با حرف شنوی از علی دایی سرفرصت سایپای پولدار و پرسپولیس رویانیان و تراکتور سپاهیو چاپید خیالش از پول راحت شد بعد از طریق نکونام خودشو چسبوند به افاضلی با قرارداد مفت رفت اوساسونا پاشو به اروپا باز کرد (دقیقن مسیری که کاوه رضایی داره طی میکنه) و البته با حفظ فاصله از رسانه های درپیت با اینکه سابقه پرسپولیس داشت هرگز اسیر بحثای چیپ هواداری و محبوبیت پوچ روی سکوها نشد و کلاس کاری خودشو برد بالا تا جایی که الان با تسخیر قلب دختر وارث بیلیونر یونانی-امریکایی خیر دنیا و آخرتو نصیب خودش کرد....تفاوت آدما در همین سطح فکرشونه وگرنه آرش افشین همزمان با همین انصاریفرد مطرح شد و شاید استعداد بالاتری داشت ولی هنوز دلشو خوش کرده به دخترای رامهرمزی یا طارمی که به خانم ماهینی التماس میکنه که واسطه بشه بلکه سحر قریشی جواب تکستشو بده!!
مهدی
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۳۰
اینکه شما ازدواج با یک دختر اروپایی رو مثل ازدواج با دختر نداشته ی خدا می دونید و دخترهای ایرانی رو اونقدر کم ارزش فرض می کنید که وصلت با اونها رو نشانه ی بازنده بودن میدونید ، این نشون میده که چقدر نوع تفکرتون تحت تاثیر اینستاگرام و تلگرام قرار گرفته . ضمن اینکه حتی اگه معیارهای ارزش گذاری شما درست باشه ، چرا اینهمه بازیکن که مسیر مشابه با کریم رو طی کردن به جایی نرسیدن و آخرش سر از تیمهای عربی در اوردن ؟یا حتی تیم های عربی هم نخواستنشون و ارزو میکنن کاش توی ایران میموندن و مقداری پول و شهرت بدست می اوردن
آرش
چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶، ۰۷:۳۳
با وجود اینکه در جامعه ای زندگی می کنیم که به علل گوناگون هر روز با مغلطه گویی های فراوان روبرو هستیم؛ این دو سطر نوشته در مورد کریم انصاری فرد در این زمینه رکوردشکن بود! کریم مهاجم گلزنی است ولی خدای عشق و جسارت و ... خواندن او تنزل دادن این مفاهیم به پست ترین سطح ممکن ست.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر