فهرست

گزارش روز : همه چیز از قرارداد تونی کروس و رئال مادرید

آی اسپورت - تونی کروس بی شک این روزها به یک نوشیدنی تلخ برای بایرنی ها تبدیل شده است و آنها به تدریج پشیمانی خود از خروج این ستاره و پیوستنش به مادرید را ابراز می کنند.

یک سلسله کوتاهی ها و سهل انگاری ها از جانب باشگاه باواریایی سبب شد تا این بازیکن از تور آنهاخارج شده و به دام رئالی ها بیفتد.

توافق او با کهکشانی ها قطعی شده و زمانیکه بایرن در صدد واکنش برآمد دیگر خیلی دیر شده بود.کروس فصل گذشته 51 بازی برای تیم گواردیولا انجام داد با این وجود، این بازیکن 24 ساله بازیکن محبوب پپ نبود .

این مربی تیاگو را به کروس ترجیح می داد و تنها با مصدومیت این اسپانیایی، مجبور به استفاده از تونی کروس در ترکیب ثابت شد.

از آنجا که یکسال دیگر از قرارداد کروس با بایرن باقی مانده بود باشگاه بایرن حالا مجبور است با قیمت نازل 25 میلیون یورو با جدایی ستاره اش و رفتن او به مادرید موافقت کند.

کروس فصل گذشته در تمام بازی های این تیم در رقابتهای اروپایی شرکت کرد. 29 بار هم در بوندسلیگا از ابتدا در ترکیب بایرن قرار گرفت.

پیشنهاد اول بایرن به او بسیار پایین بود و به شدت باعث آزردگی کروس گردید. بایرن حتی حقوق سالیانه درخوری را نیز برای او درنظر نگرفته بود.

وقتی کروس از میزان دریافتی بازیکنانی که کمتر از او برای بایرن بازی می کردند آگاه شد، بر شدت نارحتیش افزوده شد و پیشنهاد های بعدی بایرن را نیز رد کرد.

حالا او در مرحله بسیار پیشرفته ای در روابط خود با رئال قرار دارد. کهکشانی ها در ابتدا قراردادی 5 ساله به او پیشنهاد دادند که در ادامه این قرارداد به 6 سال تغییر کرد.

ستاره تیم ملی آلمان سالانه 6 میلیون یورو خالص از مادرید دریافت می کند. که در میان بازیکنان فعلی مادرید یکی از بالاترین دریافتی ها به حساب می آید.بدین ترتیب تونی کروس به اولین خرید رئال در فصل جاری بدل خواهد شد.

این هافبک قدرتمند و شوتزن از روابط سردی با نایب رئیس بایرن یعنی کارل هاینس رومینیگه و نیز برخی همبازیان خود در بایرن برخوردار بود.

در هر صورت قهرمان سابق اروپا دیر به خودش آمد و زمانی در صدد بالابردن پیشنهاداتش برآمد که تونی قرارداد خود با رئال را امضا کرده بود.

منیع : MARCA

رضا سیف

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-04 17:05:44
نظر دهید
۲ نظر
...
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۱۵
این منچستریونایتد دوباره دیر جنبید اینم پرید.
اههههه!!!!
محمد
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۲۷
منچستر تو خواب زمستونیه!:)
فکر کنم رو کوین استروتمن میخواد سرمایه گذاری کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر