فهرست
خط حمله آتشین سپاهان : پریرا ، خلعتبری ، سوکای و شریفی
خط حمله آتشین سپاهان : پریرا ، خلعتبری ، سوکای و شریفی

خط حمله آتشین سپاهان : پریرا ، خلعتبری ، سوکای و شریفی

آی اسپورت- تیم سپاهان اصفهان پس از پشت سر گذاشتن یک فصل ناموفق و بدون جام اسبش را زین کرده تا خط بطلانی بر ناکامی سال گذشته اش بکشد و جامی دیگر را به ویترین افتخاراتش اضافه کند. سپاهانی ها امسال روی فاز هجومی شان برنامه ی زیادی چیده اند و می خواهند خط حمله ای رویایی را تشکیل دهند.
طلایی پوشان پدیده ی فصل گذشته ی لیگ برتر را در تیم شان حفظ کرده اند و امیدوارند مهدی شریفی با گل هایش، امسال هم همه را سورپرایز کند. هم چنین جواهیر سوکای به طور کامل مصدومیت سنگین فصل گذشته اش را پشت سر گذاشته و کراتچار می تواند به عنوان یک مهره ی قابل اتکا روی او حساب کند. 
اما به غیر از داشته های فصل گذشته سپاهان، زرد پوشان در آستانه ی جذب دو بازیکن بزرگ نیز قرار دارند.
اولی لوسیانو پریرا مهاجم تیم فولاد است که گفته می شود با سپاهان تمام کرده است. خلیلیان مدیرعامل سپاهان برای جذب این بازیکن به برزیل سفر کرد و شیمبا هم با پیشنهاد 650 هزار دلاری موافقت کرده است. او به احتمال فراوان در روزهای آتی قراردادش را با سپاهام ثبت خواهد کرد.

دیگر بازیکن بزرگی که سپاهانی برای به دست آوردنش پول زیادی خرج خواهند کرد محمدرضا خلعتبری است که پرسپولیسی ها به دلایل مالی قید او را زدند، اما تیم متمول اصفهانی مشکلی با مبلغ قرارداد او ندارد و برای بدست آوردنش حتی حاضر است طلب باشگاه عجمان را پرداخت کند. سپاهان با خلعتبری خاطرات خوشی را در ذهن دارد و امیدوار است این بازیکن در اصفهان دوباره اوج بگیرد. گفته می شود خلعتبری با سپاهان به توافق رسیده و او هم به زودی قراردادش را امضا می کند.

در هر صورت سپاهان اگر بتواند نام این 4 بازیکن را در لیست نفراتش قرار دهد می تواند خودش را از همین حالا یکی از مدعیان اصلی قهرمانی لقب دهد و البته دغدغه بزرگ کرانچار چگونه قرار دادن این نفرات در کنار هم خواهد بود. 

  ۹  
آی اسپورت
2014-07-04 17:42:14
نظر دهید
۹ نظر
MOHSEN.N
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۵۵
وزارت ورزش فثقط می خواد پرسپولیس و استقلال کوچیک بشن تا سپاهان این طور خرج کنه.تبانی و خرید داور و هزار تا کثافت کاری سپاهانی ها به کنار
-
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۰۷
مگه دایی بذاره خلعت بره
-
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۱۸
أصلا کسی شک نمیکنه که اینا بیشتر از ١٥میلیارد دارن هزینه میکنن
-
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۱۸
أصلا کسی شک نمیکنه که اینا بیشتر از ١٥میلیارد دارن هزینه میکنن
-
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۲۰
وزارت ورزش فقط بلده پرسپولیس استقلال کنترل کنه این 2 تیم به خاطر سیاست های وزارت ورزش گریبانگیر این مشکلات شدن
سعید
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۱۹
خاک بر سر رحیمی و پرسپولیس بازیکن خوبش هم دارند میبرند! انصاری فرد هم آخرش میره استقلال! اون وقت ما رفتیم نوروزی پیر پاتال رو گرفتیم!
-
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۲۲:۵۲
سرخابیها بشینن تووان یخ
بچه اصفهان
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۲۳:۰۳
قرارداد لوسیانو ٦٥٠ هزار واسه دو سال؛ یعنى سالى ٩٧٥ میلیون تومن
شریفی ٢٠٠ میلیون(چون از پایه رشد دادیم)
سوکاى ٥٠٠ میلیون
خلعتبرى ٢ میلیارد(٧٥٠ م رضایتنامه + پول قرارداد)
جمع اینا میشه کمتر از ٤ میلیارد یعنى ٤ تا مهاجم تراز اول سپاهان قیمتشون از نصف قیمت سرمربى سابق پرسپولیس که فقط نیم فصل بود کمتره
مانوئل ژوزه ٨ میلیارد!!!! نیم فصل!!!
میلاد
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۱:۱۷
دوست عزیز قرارداد پریرا با فولاد 350 هزار دلار بود یعنی به عشق سپاهان اومده با پول کمتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر