فهرست
آقای پاس گل: سروش در تعقیب قایدی
آقای پاس گل: سروش در تعقیب قایدی

آقای پاس گل: سروش در تعقیب قایدی

آی اسپورت - سپاهان که این روزها با محرم نویدکیا نتایج فوق العاده ای را کسب می کند، در ادامه روند خوب خود در دیدار بزرگ هفته موفق شد با نتیجه دو بر صفر از سد تراکتور گذشته و به دلیل گل زده بیشتر نسبت به پرسپولیس به صدر جدول رده بندی صعود کند.

در دیدار امروز عناصر تهاجمی سپاهان خوش درخشیدند و پس از حاج صفی که در بازگشت به اصفهان یک پاس گل داد، رفیعی نیز که فصل خوبی را در حال سپری است، پاس گل دوم تیمش را نیز ساخته و پرداخته کرد.

در دقیقه 81 پاس سروش رفیعی به یاسین سلمانی رسید و این بازیکن جوان پس از طی کردن چند متر به سمت دروازه تراکتور، با شلیکی دیدنی قفل دروازه محمدرضا اخباری را باز کرد تا هافبک زردپوشان اصفهانی به آمار چهارمین پاس گل خود در لیگ بیستم برسد.

رفیعی که در تبریز نیز پایه گذار تک گل تیمش برای نژادمهدی بود، حالا در بازی برگشت مقابل این تیم تبریزی باز هم یک پاس گل دیگر داد تا پس از ساختن گل های تیم نویدکیا مقابل گل گهر و مس رفسنجان، حالا با 4 پاس گل به دنبال مهدی قایدی باشد که با 5 پاس گل در صدر بهترین پاسورهای لیگ ایستاده است.

مهدی قایدی نیز که روز گذشته هر دو گل تیمش را ساخت، به همراه سروش رفیعی رقابت سختی برای گلسازی دارند ضمن اینکه هم استقلال و هم سپاهان از مدعیان اصلی قهرمانی محسوب شده و باید دید در نهایت در این دوئل سخت، کدامیک برنده خواهد شد.

۳ ۱  
آی اسپورت
2021-03-18 22:59:00
نظر دهید

۱ نظر
محمد
شنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۹، ۰۸:۵۸
آقایان فدراسیون 5 ستاره فوتبال، جایزه آقای گلی دیاباته چه شد؟ چون استقلالی بود جایزه اش را ندادید؟ واقعا خارجی ها حق دارند درباره ایران فکر بدی بکنند. یک خارجی مسلمان با تلاش فراوان آقای گل شد و چون استقلالی بود به بهانه کرونا حقش را نمی دهید. ایران، سرزمین پرگهر، سرزمین پر از عدالت و مساوات
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر