فهرست
دفاعیه تابش: بیانیه نساجی ما را مسخره کرده است!
دفاعیه تابش: بیانیه نساجی ما را مسخره کرده است!

دفاعیه تابش: بیانیه نساجی ما را مسخره کرده است!

آی اسپورت - مدیرعامل باشگاه سپاهان نسبت به بیانیه باشگاه نساجی واکنش تندی نشان داد. مسعود تابش، در مورد بیانیه باشگاه نساجی پیرامون اظهاراتش در انتقاد از کیفیت چمن ورزشگاه شهید وطنی، گفت: «به نظر من این واکنش و بیانیه باشگاه نساجی طبیعی نیست. آیا من به باشگاه نساجی به مردم شریف مازندران یا ورزشگاه شهیدوطنی توهین کردم و آن‌ها را به سخره گرفتم؟ من فقط در مورد کیفیت چمن صحبت کردم. حتی در مورد مشکل زمین چمن نقش جهان هم صحبت کردم و گفتم در حال رفع مشکل آن هستیم. من فقط گفتم این چمن مشکل دارد و دوستان فکری به حال آن کنند و بعد از آن هم ابراز امیدواری کردم که بازیکنی از تیم ما مصدوم‌نشود، چون مصدومان زیادی داریم، متاسفانه عزت الله پورقاز آسیب دید. حتی این چمن ممکن است به بازیکنان خودشان آسیب بزند.»

این بیانیه بار حقوقی دارد

من حتی به ورزشگاه وطنی هم انتقاد نکردم، اما اعلام شد که مردم مازندران را به سخره گرفته‌ام. از همه تیم‌های لیگ برتری سوال کنید که آیا این چمن را برای انجام بازی مناسب می‌دانند؟ کجا به باشگاه نساجی توهین کردم؟ ما از کیفیت زمین گل‌گهر هم انتقاد کردیم و آن‌ها هم پذیرفتند. آیا کسی در سیرجان گفت سپاهان به ما توهین کرده است؟ ما برای مدیران باشگاه نساجی، شخص جناب مهاجری و تیم با شخصیت نساجی احترام قائلیم، اما متاسفانه بیانیه‌ای با این ادبیات در مورد من و باشگاه سپاهان منتشر شد که حتی بار حقوقی دارد و امور حقوقی باشگاه سپاهان حتما و جدا پیگیر آن خواهد بود. به خاطر یک اشتباه داور در بازی با استقلال یک هفته است هجمه شدیدی علیه ما ایجاد شده و من در گفتگو با شما گفتم چرا در مورد بازی‌هایی که ما از داوری ضرر کردیم کسی صحبت نمی‌کند؟ آیا اگر از داوری بازی سپاهان با نساجی اظهار گله‌مندی کنیم یعنی تیم نساجی و مردم مازندران را به سخره گرفته‌ایم؟

برای این ادبیات متاسفم

متاسفانه یک سری تهمت‌های عجیب و غریب به ما زده شده که بار حقوقی دارد. اینکه من گفتم چمن کیفیت لازم را ندارد، چه ارتباطی به این دارد که بگویند؛ پول بیت‌المال را چه می‌کنید و چه نمی‌کنید؟ آیا بد است که ما برای ورزشگاه نقش جهان هزینه می‌کنیم که یک ورزشگاه ملی داشته باشیم؟ من از این بیانیه گله‌مند هستم. متاسفانه این روابط عمومی باشگاه نساجی است که من و باشگاه سپاهان را به سخره گرفته است و من برای این ادبیات متاسفم.

۱    
آی اسپورت
2019-12-07 22:41:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر