فهرست
مدیر استقلال در خواب؛ استعفای استرا شایعه است!
مدیر استقلال در خواب؛ استعفای استرا شایعه است!

مدیر استقلال در خواب؛ استعفای استرا شایعه است!

آی اسپورت - اسماعیل خلیل‌زاده درباره بحث استعفای آندره‌آ استراماچونی از سرمربیگری استقلال اظهار داشت: «خبر استعفای استراماچونی شایعه است، چون نه نامه‌ای به باشگاه داده و نه حرفی از استعفا زده است. احتمال دارد یکسری ناراحتی داشته باشد، اما هنوز به باشگاه منتقل نشده است. آقای امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه پیگیر این موضوع است تا بدانیم این حواشی از کجا نشات گرفته است. با توجه به اینکه استقلال یکی دو ماهی بود تمریناتش را با آرامش پیگیری می‌کرد، دست‌هایی در کار است تا تیم وارد حاشیه شود، اما به راحتی اجازه این کار را به حاشیه‌سازان نمی‌دهیم.»

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال درباره مشکلی که برای ورود هروویه میلیچ، مدافع چپ کروات مدنظر استقلال به وجود آمد، گفت: «من در این مورد اطلاعات کاملی ندارم، اما از امروز پیگیر خواهم بود تا این بازیکن وارد ایران شود. حتماً فتحی به عنوان مسئول اجرایی باشگاه در جریان موضوعات قرار دارد و پیگیر این مسئله خواهد بود. طرح و انتشار چنین شایعات بی‌اساسی که زمینه‌ساز ناراحتی هواداران می‌شود، کار درستی نیست. من با مدیرعامل باشگاه صحبت کردم و گفت استراماچونی هیچ حرفی از استعفا نزده یا نامه کتبی به باشگاه نداده است.»

خلیل‌زاده در شرایطی این صحبت‌ها را مطرح کرده که خبر استعفای قریب‌الوقوع استراماچونی توسط نزدیک‌ترین خبرنگار ایتالیایی به او منتشر شده و این خبر تلویحا توسط همسر سرمربی استقلال هم تایید شده است. ضمن این که چهره استراماچونی در بازی تدارکاتی امروز استقلال مقابل پیکان گویای همه چیز بود و به نظر می‌رسد این مدیر استقلالی در خواب به سر می‌برد و از واقعیت‌های اطرف باشگاه خبر ندارد.

۵ ۱  
آی اسپورت
2019-08-12 19:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
ss
دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۵۹
خاک بر سر تو کنن که مثلا مدیری و امثال تو بی خاصیت دارید ایرانو خراب میکنید،حمال پس کی باید خبر داشته باشه،نکنه توپ جمع کن تیم باید بره دنبال ویزا بازیکن،سیب زمینی تو چه غلطی میکنی پس اونجا،بی ناموس بی خاصیت اگه استعفا بده استرا از خونه بیرون نیا که اگه ببینمت ....
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر