فهرست
شوخی روز؛ دلقک سوری به سپاهان پیوست!
شوخی روز؛ دلقک سوری به سپاهان پیوست!

شوخی روز؛ دلقک سوری به سپاهان پیوست!

آی اسپورت – ابراهیم عالما دروازه‎بان تیم ملی سوریه امروز به اصفهان رسید و در تمرین سپاهان حاضر شد. به احتمال زیاد او طی امروز و فردا قرارداد خود را با سپاهان امضا خواهد کرد و از نیم‎فصل دوم در ترکیب این تیم قرار خواهد گرفت. او پیش از این عضو تیم الاتحاد حلب بود و دروازه‎بان اول تیم ملی سوریه در رقابت‌های انتخابی جام جهانی هم بود. او البته از نظر فنی در سطح خوبی قرار دارد اما بیشتر  به واسطه وقت‎کشی‎های عجیب و غریب و البته پرتاب‎های با دست منحصربه‎فردش معروف شده است.

تشبیه عالما به دلقک توسط کی روش
تشبیه عالما به دلقک توسط کی روش

وقت‎کشی‌های او در بازی‌های انتخابی جام جهانی سر و صدای اولی اشتیلیکه سرمربی کره جنوبی و کارلوس‌کی روش را هم درآورد. تا جایی که کی‌روش در پایان بازی رفت سوریه و ایران در مالزی به ابراهیم عالما لقب دلقک داد. سرمربی تیم ملی ایران بعد از وقت‎کشی‎های حیرت‎انگیز عالما، یک درپوش بطری آب را روی بینی‎اش قرار داد و با این حرکت او را به دلقک تشبیه کرد.

پرتاب های منحصر به فرد عالما
پرتاب های منحصر به فرد عالما

البته پرتاب‌‎های با دست عالما را هم نباید فراموش کرد. او معمولا برای پرتاب توپ از روش خاصی استفاده می‎کند. ابتدا با دست چپ توپ را به بالای سرش پرتاب می‌کند و در ادامه با مشت دست راست، آن را به میانه‎های زمین می‌فرستد! این شیوه پرتاب او در فضای مجازی هم بازخوردهای زیادی داشته و ویدئوهای آن به شدت پربیننده است. احتمالا او در سپاهان هم از این حرکات انجام خواهد داد و با این حساب باید در نیم‌فصل دوم شاهد رقابت بین او و بیرانوند در پرتاب بلند توپ باشیم.

۸ ۲  
آی اسپورت
2017-12-20 14:22:00
نظر دهید

۲ نظر
MoHaMmAd
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۱۸
گلر خیلی خوبیه، ولی ایرادش همون وقت‌کشی‌ها و رو اعصاب حریف رفتنه که اولا با توجه به بضاعت سپاهان نیازی به این کارا نداره و دوما تو همین لیگ خودمون بودن گلرایی که روی عالما رو از این نظر سفید کردن و اتفاقا توسط کیروش به تیم ملی هم دعوت شدن... مثل حامد لک و محسن فروزان
۶
السا
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۰۱:۱۳
تیترتون یه جوریه. یه نفرت شدید و پنهان توشه. شما امثال کرار و عالمه رو آشکارا به خاطر عرب بودنشون می کوبین اونوقت وقتی شیث یه کاریکاتور در حمایت از دایی میذاره فریاد وامصیباتون بلند میشه.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر