فهرست
حاشیه روز؛ انتشار فیلم قلیان‌کشی فرشاد و کمال
حاشیه روز؛ انتشار فیلم قلیان‌کشی فرشاد و کمال

حاشیه روز؛ انتشار فیلم قلیان‌کشی فرشاد و کمال

آی اسپورت – بعد از شکست پرسپولیس مقابل الهلال در بازی رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا، عکسی از فرشاد احمدزاده و کمال کامیابی‌نیا منتشر شد که در ظاهر نشان می‌داد این 2 بازیکن پرسپولیس مشغول استعمال قلیان هستند. پس از انتشار این عکس گفته شد که این تصویر جعلی و با استفاده از نرم‌افزار‌های کامپیوتری درست شده است. حالا پس از چند روز فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که در آن به نظر می‌رسد فرشاد احمدزاده مشغول استعمال قلیان است. با توجه به اینکه این فیلم به سرعت در فضای مجازی در حال پخش شدن است و قطعا یک نسخه از آن در اختیار مدیران پرسپولیس و کادر فنی هم قرار می‌گیرد حالا باید دید واکنش باشگاه پرسپولیس، برانکو و خود این بازیکنان به این مسئله چیست.

 میزان آنلاین

۱۱۴ ۹  
آی اسپورت
2017-10-10 13:57:00
نظر دهید

۹ نظر
علی
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۰۷
دقت کردید هر سایتی به سایت دیگه حواله میده!! اگر فیلم واقعی هست و مربوط به بازی اخیر پرسپولیس پس چرا خود میزان منتشر نمی کنه??
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۳۹
شر این احمدزاده رو از سر پرسپولیسیها کم کنید خیلی دور برداشت
از کی تا حالا
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۰۰
قلیون شده جرم؟ قلیون کشیدن از حرومخوری خبرگزاری های میزان و مهر و ایسنا بهتره
خررررررررررررررررررررررربین
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۱۷
یه خیریتی تو قلیونه بوده
خر فقط اسطوره شش تایی ها
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۳۰
همان دودی فضایی
۲
وحید پرسپولیسی
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۲۵
گیریم که قلیون کشیدن .. مگه آدم کشتن.. یعنی پس چطوری با 12 امتیاز اختلاف قهرمان شدن و رفتن جزو 4 تای آسیا .. یعنی اونموقع قلیونی نبودن یهو شدن>؟ من حاضرم هر 11 تامون قلیون بکسن ولی بازم قهرمان لیگ ایران بشیم..
علیرضا
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۳۳
عزیز من من یک پرسپولیسی هستم اما نمی پذیرم بازیکن به جای تقویت ریه هاش برای دویدن بالا، دود توی ریه هاش کنه! برای بازیکنان حرفه ای فوتبال قلیون و شب نشینی و ...بالاتر از جرم هم هست
راشفورد
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۱۴
اینکه کارشون خوبه یا بد نظری ندارم اما اون پرفسورهایی که با کلمات فنی سعی داشتن بگن ما خدای فتوشاپیم و نظر میدادن‌که جعلیه الان دقیییییقا کجان؟!؟!؟؟!
محسن
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۵۳
یه ...میخورند،شما توجه نکن.سایتی که اولین بار این خبر را کار کرد،تاکید کرد که در صورت انکار یا واکنش منفی باشگاه و بازیکنان یاد شده،فیلم و عکس منتشر میکند.بعد از واکنشها و تکدیبها،عکس را کار کرد که بچه پرروها گفتند فتوشاپه!!!بعد فیلم را گذاشته،هنوز از رو نمیروند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر