فهرست
سیدجلال: پرسپولیس را ضعیف کرده‌اند
سیدجلال: پرسپولیس را ضعیف کرده‌اند

سیدجلال: پرسپولیس را ضعیف کرده‌اند

آی اسپورت - پرسپولیس روز ۲۹ آذر باید مهیای دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا شود و این در حالیست که مهم‌ترین نگرانی این تیم محرومیت وحید امیری، عیسی آل کثیر و احسان پهلوان برای این جدال است. سیدجلال حسینی حسینی البته نگران موضوع مربوط به شرایط کرونا نیز هست و ابراز امیدواری می‌کند بازیکنان این تیم با درک شرایط و انجام پروتکل‌ها، تیم را در فینال با تمام قدرت و کیفیت همراهی کنند.

کاپیتان پرسپولیس درباره جدال با نفت آبادان می‌گوید: بازی سنگینی بود. قبل از آن یک بازی سخت مقابل سایپا داشتیم و برابر نفت آبادان هم بازی خوبی از سوی بازیکنان شاهد بودیم اما واقعا چمن ورزشگاه آزادی خیلی بلند بود و همه بچه‌ها را خسته کرد اما خوشبختانه توانستیم به سه امتیاز ارزشمندی دست پیدا کنیم.

سیدجلال حسینی درباره دیدار حساس هفته سوم این تیم مقابل نفت مسجدسلیمان در خانه حریف نیز گفت: واقعا بازی کردن با نفت مسجدسلیمان سخت است.امیدوارم بچه‌ها آمادگی خودشان را حفظ کنند و با تمرکز بالا به نتیجه مدنظر برسیم. ما بازی سنگینی انجام داده‌ایم و امیدوارم بتوانیم برابر نفت مسجدسلیمان هم به موفقیت برسیم.

کاپیتان سرخ‌ها درباره برگزاری بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا در منطقه شرق و ارزیابی‌اش از شرایط این تیم‌ها گفت: من بازی‌ها را ندیدم اما مطمئنا این دیدارها تحت آنالیز کادرفنی ماست. به ما هم اطلاع خواهند داد این آنالیز و بررسی‌ها را. ولی دست و پای ما را بستند. ما در این شرایط سخت و حساس، وحید امیری و پهلوان و عیسی ال کثیر را نداریم. این کار ما را سخت کرده است. به جای اینکه بتوانیم با تیمی قدرتمند در فینال حاضر شویم ضعیف‌مان کرده‌اند اما امیدوارم تا موقعی که فینال قرار است انجام شود بچه‌ها آمادگی خوبی داشته باشند و با تمرکز بالا برابر حریف حاضر شوند. تا وقتی بازی‌ها لیگ را داریم باید روی این بازی ها تمرکز کنیم و در فینال هم چند بازیکن نداریم و بازیکنان نمی‌توانند روی هر دو شرایط تمرکز داشته باشند و این کار را سخت می‌کند. باید همه روز به روز تا دیدار فینال به بالاترین حد پیشرفت و آمادگی برسند تا بتوانیم انشاالله به خواسته‌مان برسیم.

وی ادامه داد: ۲۹ آذر دیدار فینال ماست و الان بخث کاپ و قهرمانی و مسائل دیگر نیست. بازی‌های سختی تا آن زمان داریم و البته بحث کرونا هم وجود دارد که بازیکنان باید خیلی مراقب باشند. ما از نظر پروتکل‌ها با مشکل مواجه هستیم. سازمان لیگ برتر می‌گوید بازی‌ها انجام شود. الان تیم ما را کاملا ضعیف کرده‌اند و از سوی دیگر بحث پروتکل ها است. ما برای فینال آماده می‌شویم اما در فینال اینطور نیست که اگر کرونایی در تیم باشد بخواهند راه بدهند! اگر در این شرایط که ما سه بازیکن را به دلیل محرومیت از دست داده‌ایم، بازیکن کرونایی هم داشته باشیم به مشکل بزرگی خواهیم خورد. امیدوارم شرایط پرسپولیس را درک کنند تا بتوانیم کار بزرگی انجام بدهیم.

۱    
آی اسپورت
2020-11-23 10:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر