فهرست
جدول آماری: خرید‌های بارسا ناگام در گلزنی
جدول آماری: خرید‌های بارسا ناگام در گلزنی

جدول آماری: خرید‌های بارسا ناگام در گلزنی

آی اسپورت- دو ماه از شروع لیگ فوتبال اسپانیا گذشته. نخستین بازی‌ آبی‌اناری‌ها برابر سویا در سوپرجام اسپانیا انجام شد. در این دیدار لوکاس دینیه و دنیس سوارس نخستین بازیشان را انجام دادند اما آندره گومس و ساموئل اومتیتی از نیمکت ذخیره ها شاهد بازی بودند. پاکو آلکاسر نیز مانند یاسپر سیلسن هنوز با آبی‌اناری‌ها قرارداد امضا نکرده بود. 6 بازیکن جدید بارسلونا تاکنون در 1.983 ‌دقیقه‌ای که در میدان بودند گلی نزده‌اند. البته 90 ‌دقیقه از این آمار مربوط به سیلسن دروازه‌بان هلندی است.

دقایق حضور بازیکنان جدید بارسلونا در میدان

بازیکن دقایق بازی
یاسپر سیلسن 90
ساموئل اومتیتی 431
لوکاس دینیه 408
آندره گومس 417
دنیس سوارس 413
پاکو آلکاسر 224
مجموع 1983

دروازه‌بان هلندی برای گلزنی با آبی‌اناری‌ها قرارداد امضا نکرده و تنها قرار است مانع گلزنی حریفان شود. همچنین وظیفه اصلی دینیه و اومتیتی گلزنی نیست اما هم تیمی‌هایش در خط دفاع همچون جرارد پیکه و ژرمی متیو چهار گل زدند (سه گل سهم مدافع اسپانیایی و یک گل سهم مدافع فرانسوی). خوردی آلبا و سرخی روبرتو هم گلزنی نکردند اما گلزنی وظیفه بازیکنان تهاجمی تیم است و معمولا آنها وظیفه گلزنی را به عهده دارد. در این میان گاهی اوقات مدافعان فرصت گلزنی پیدا می‌کنند و یا پاس گل می‌دهند. تنها دینیه در یک گل تاثیر داشت و پاس گل داد.

در خط هافبک گومس و دنیس سوارس جز بازیکنان اصلی بارسا محسوب نمی شوند اما در اکثر بازی‌ها به عنوان بازیکن ذخیره حضور داشتند. هر دو بیشتر از آندرس اینیستا و رافینیا بازی کردند. هافبک اسپانیایی یک گل و بازیکن برزیلی چهار گل زدند. با وجود این گومس و دنیس سوارس در سه گل تاثیرگذار بودند (دو  پاس گل سوارس و یک پاس گل گومس).

آخرین بازیکن آلکاسر است که از والنسیا به بارسلونا آمد. او با وجود این که مهاجم است اما هنوز گلی به ثمر نرسانده است. با این حال باشگاه و سرمربی نسبت به او صبور هستند و امیدوارند به زودی پایش به گلزنی باز شود. گل نزدن آلکاسر در برابر عملکرد MSN قابل مقایسه نیست. لوییس سوارس، لیونل مسی و نیمار تاکنون 23 گل به ثمر رسانند و 18 پاس گل دادند.

ایسنا

     
آی اسپورت
2016-10-19 16:26:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر