فهرست
به فکری نه، به استقلال توهین کردید دوستان!
به فکری نه، به استقلال توهین کردید دوستان!

به فکری نه، به استقلال توهین کردید دوستان!

آی اسپورت - اتفاقاتی که در این چند روز برای محمود فکری رخ داده باورکردنی نیست. فکرش را بکنید، طرف بیشتر از 400 بار با پیراهن استقلال به میدان رفته، رکورددار حضور و کاپیتانی در دربی است، یکی از متعصب‌ترین بازیکنان تاریخ استقلال بوده و در زمان خودش از هواداران این تیم لقب «فکری باتعصب» گرفته و جنگندگی‌اش در زمین زبانزد خاص و عام بوده، فقط به دلیل این که نظر شخصی‌اش را درباره سرنوشت قهرمان لیگ نوزدهم گفته، از سوی هزاران هوادار استقلال توهین و فحاشی شنیده است.

باید از این هواداران که احتمالا بیشترشان هم سن و سال کمی دارند و عمرشان به بازی‌های فکری در استقلال هم قد نمی‌دهد پرسید که اصلا می‌دانید دارید به چه کسی توهین می‌کنید؟ حالا او با این هم سابقه و افتخار در استقلال بی‌تعصب شده و شما که شب تا صبح و صبح تا شب در فضای مجازی به خاطر فوتبال به خودی و غیرخودی توهین می‌کنید شده‌اید با تعصب؟ البته هیچکس نمی‌گوید که شما باید دربست و چشم و گوش‌بسته حرف فکری با هر آدم دیگری را قبول کنید و به آن اعتراض نداشته باشید، اما آیا نمی‌شود بدون فحاشی و توهین اعتراض خود را نشان بدهید؟ اصلا مگر فکری حرف زشتی زده و به استقلال و هوادارانش توهین کرده که باید این گونه جواب بشنود؟

بیراه نیست اگر بگوییم همه آن استقلالی‌هایی که بر سر این موضوع به فکری فحاشی کرده‌اند، بی‌شک به خود باشگاه استقلال و یکی از بهترین‌های این باشگاه توهین کرده‌اند. توصیه‌مان به این دوستان این است که کلاه‌شان را بالاتر بگذارند و دقیقا ببینند در این چند روز به چه کسی توهین کرده‌اند و دلش را شکسته‌اند! البته می‌دانیم این توصیه‌ها به هیچ دردی نمی‌خورد. به همین دلیل منتظریم تا مشابه همین اتفاقات درباره محمد ابراهیمی هم رخ بدهد. بازیکن اسبق تراکتور که یکی از محبوب‌ترین ستاره‌های این تیم بود و به او لقب ممد اف 14 هم داده بودند، مثل محمود فکری اعتقاد دارد که اگر لیگ نیمه‌کاره بماند پرسپولیس شایسته‌ترین تیم برای قهرمانی است. به نظر می‎رسد او هم باید منتظر باشد تا هواداران مثلا متعصب تراکتور هم انواع و اقسام توهین‌ها و فحاشی‌ها را نسبت به او انجام بدهند. البته شاید الان که دارید این مطلب را بخوانید هم این اتفاق رخ داده باشد.

۶    
آی اسپورت
2020-05-21 00:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر