فهرست
اخراج کمال؛ کار سخت پرسپولیس
اخراج کمال؛ کار سخت پرسپولیس

اخراج کمال؛ کار سخت پرسپولیس

آی‌اسپورت- کمال کامیابی‌نیا 5 دقیقه بعد از گل دقیقه 5 علی علیپور با خطایی وحشتناک روی بازیکن حریف کارت قرمز گرفت و از زمین بازی اخراج شد تا پرسپولیس 10 نفره شود. این اولین و آخرین خطای کامیابی‌نیا در بازی برگشت  برابر الاهلی بود که با تصمیم نه چندان سخت گیرانه داور باعث اخراج شماره 11 قرمزها شد. بعد از خروج کمال، ربیع خواه به پست هافبک تدافعی رفت و امیری به سمت چپ خط دفاعی.

۲ ۹  
آی اسپورت
2017-09-12 20:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
مشکاتی
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۰:۲۸
خیلی خطای بد و بی موردی انجام داد و نشون داد که قدرت تصمیم گیری نداره و نمی فهمه که بازی چه شرایط حساسی داره. یک نیمه به خیر گذشت امیدوارم به یاری خدا نیمه ی دوم هم به خوشی تموم بشه هرچند که کارمون واقعا سخت هست.

ضمنا بگم که هیچ داوری توی دنیا نیست که این خطا رو ببینه و اخراج نکنه
كاميابى نيا احمق
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۰:۲۹
يعنى آقاى كاميابى نيا نميخواى تو تيم باشى و ميخواى گورتو گم كنى چرا همون اول فصل نرفتى؟؟؟ حالا كه مونده چرا تيمو ميخواى بدبخت كنى احمق؟؟؟ ايشالله هرجا هستى به جز پرسپوليس روز خوش نبينى احمق؟؟؟
۴
Bee
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۰:۳۰
حیف حیف حیف
یکی بزنن دیگه جبرانش سخته ۱۰ نفره،اگه نگیم غیر ممکن
فعلا که نیمه اول به خیر گذشت
۲
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۰:۳۶
اما در مورد کمال که خیلی ناشیانه و بی جهت تیم رو ده نفره کرد متاسفم براش ، این آقا با وجود اینکه با آومدنش تو پرسپولیس از یه بازیکنی خیلی معمولی به یه ستاره در بک دفاعی تبدیل شده بود اما بخاطر حاشیه های که این چند وقته برا تیم درست کرد . همچی رو خراب کرد و نتیجه اش این شد که میبینید. یه با اینکاراش یه حقیت از وجودش نشون داد که خیلی نمک نشناسه .... اما ما واقعاً نمیدونیم دلیل اینکارش چی بود اما هر چی که بود درست نبود در این مقطع منت بزاره سر باشگاه و فکر بکنه خیلیه!!!
۳
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۰:۴۲
و اما در مورد ربیع گاه باید بگم مثل همیشه یه بازیکن متوسط رو به ضعیف بود و هیچ تغییری نسبت به روز اول که به پرسپولیس آومد نداشت. و اما متاسفم برا برانکو که در هر شرایطی دست بردار نیست و اینو بازی میده .... و اما در مورد محسن مسلمان و نوع بازی امروزش باید بگم افتضاع بود و نمیدونم واقعاً دلیلش چیه مثل اینکه خیلی بی تفاوته .. مخصوصاً کرنرهای که میزنه یا به زور میرسند یا بهتره بگم اصلاً نمیرسند یا آونجوری خودشو احمد زاده توپو مثل اینکه دقیقه 90 باشه حال همه رو میگیرن و فرصت گل زنی رو از پرسپولیس سلب می کنند ... و در مورد احمد زاده بخوام بگم واقعاً فوقلعاده خودخواه و افتضاع و دو بهم زنه ... اینو حداقل باید 5 بازی فیکس نیمکتش کنه
۳ ۲
جيم
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۱:۰۴
سرهنگ عليفر شماره دو، بكش بيرون دادا

برو تحليل ها اب-دوغ-خياريت رو برا بچه محله اي ها و بقالي سر محل و مسافرهاي تاكسي ت عرضه كن
۷
کاوه 6 & 4
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۱:۴۸
داداش شما هر وقت تونستی کلمه "افتضاح" رو درست بنویسی، بیا نظر بده... ضمنا پرسپولیس به هوادارای فحاش هیچ نیازی نداره...
۷
جيم
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۰:۴۵
يك مشت بازيكن غير حرفه اي احمق...

يعني چه در بازي هاي ملي چه باشگاهي، هر وقت يه بازي مهم در پيش ه بايد مطمئن بود يك نفر به احمقانه ترين شكل ممكن كارت قرمز ميگيره .... هم قابليت كنترل رفتار ندارن و از جهتي بد عادت شدهاند تو ليگ چون اين خريت هاشون زير سبيلي رد مي شه
۳
امید از تفت
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۱:۱۰
وقتی هواداران و رسانه ها به ربیع خواه ناسپاسی می کنند و فشار میارند چرا کمال بازی نمیکنه همین میشه دیگه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر