فهرست
حاشیه آنلاین از آزادی؛ افتتاحیه زشت
حاشیه آنلاین از آزادی؛ افتتاحیه زشت

حاشیه آنلاین از آزادی؛ افتتاحیه زشت

آی اسپورت - دیدار افتتاحیه نوزدهمین رقابت های لیگ برتر ساعت ۱۹.۱۰ امشب بین تیم های پرسپولیس و پارس جنوبی در ورزشگاه آزادی برگزار می شود. سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال ایران که برگزاری بازی های این دوره از مسابقات را منوط به بلیت فروشی الکترونیکی و شماره گذاری صندلی ها کرده بودند در روز نخست این رقابت ها هواداران فوتبال را با مشکل رو به رو کردند. حواشی قبل از شروع این بازی را بخوانید:

* حدود هزار نفر از هواداران پرسپولیس در فاصله دو ساعت مانده به شروع بازی بدون تهیه بلیت الکترونیکی در ورزشگاه حضور داشتند که مسئولان استادیوم آزادی مانع از ورود آنها شدند، عده ای از این هواداران معتقد بودند بلیت را تهیه کرده اند اما پیامک مربوط به دریافت بلیت به دست شان نرسیده، عده ای نیز همچنان تصور می کردند که تعدادی بلیت کاغذی در استادیوم به فروش می رسد اما طبق  اعلام قبلی خبری از بلیت فروشی در ورزشگاه نبود.

* با وجود اینکه هواداران پرسپولیس قصد داشتند در همان ورودی ورزشگاه نسبت به تهیه بلیت از طریق سامانه اینترنتی اقدام کنند اما موفق به طی کردن عملیات نمی شدند و سایت در نظر گرفته شده برای فروش اینترنتی بلیت برای آنها بسته بود.

*  ناراحتی تماشاگران پرسپولیس برای ورود به ورزشگاه باعث شد عده ای از آنان با شعارهای خود نسبت به عملکرد مدیران فدراسیون و سازمان لیگ واکنش نشان دهند.

* با وجود اینکه دیدار امشب سرخپوشان مقابل پارس جنوبی بازی افتتاحیه لیگ برتر محسوب می شود خبری از مراسم خاص و ویژه در محوطه ورزشگاه نبود.

* تعدادی از بوفه های داخل ورزشگاه نسبت به فصل گذشته ترمیم و تعمیر شده بود تا هوادار به راحتی بتواند خرید کند. 

* ورود تماشاگران پرسپولیس به داخل ورزشگاه با نظم خاصی همراه بود و ماموران انتظامی به طور دقیق متوجه تعداد هوادارانی که برای تماشای بازی به استادیوم آزادی آمده بودند می شدند.

  ۱  
آی اسپورت
2019-08-22 18:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
خربین
پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸، ۱۸:۴۷
آخه این تیم تخمی افتتاحیه میخواد چکار..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر