فهرست
انتقال بزرگ در فرمول یک: از رنو به هاس!
انتقال بزرگ در فرمول یک: از رنو به هاس!

انتقال بزرگ در فرمول یک: از رنو به هاس!

آی اسپورت- کوین مگنوسن راننده حال حاضر تیم رنو آشکار ساخت که اولین نامزد برای جایگزینی استبان گوتیرز در تیم هاس است. مگنوسن یک پیشنهاد قرارداد دو ساله از طرف تیم آمریکایی دریافت کرده که همچنین در آن قید شده که نیازی به آوردن هیچ گونه اسپانسر و منابع مالی وجود ندارد.

بعد ملاقات سال گذشته مگنوسن با جین هاس و گانتر اشتاینز در مونزا، این راننده دانمارکی در قاب تیم آمریکایی به عنوان راننده در ۲۰۱۶ قرار داشت. اگر چه بعد از آن او این جایگاه را به رومن گروژان از دست داد. از سوی دیگر فشار های تیم فراری برای حضور یک راننده وابسته در این تیم بود و مارانلو سخت تلاش کرد تا گوتیرز این جایگاه را بدست آورد. اگر چه منابع نزدیک به گوتیرز در حالی که او هنوز در تیم هاس حضور دارد، تایید کردند او می توان به هر تیمی انتقال یابد و بدین ترتیب او به دنبال گزینه های دیگر است.

مگنوسن هنوز هم می تواند پیشنهادی را از طرف رنو برای ماندن دریافت کند، اگرچه او هیچ تعهدی برای ماندن در این تیم ندارد و گفته می شود که این راننده در ردیف بالای لیست هاس قرار دارد.با این وضعیت کوین مگنوسن می تواند یک موقعیت دلخواه را برگزیند و با هر دو تیم مناقصه داشته باشد.

۱    
آی اسپورت
2016-10-30 19:41:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر