فهرست
سوال روز؛ چرا فدراسیون ویلموتس را معرفی نمی‌کند؟
سوال روز؛ چرا فدراسیون ویلموتس را معرفی نمی‌کند؟

سوال روز؛ چرا فدراسیون ویلموتس را معرفی نمی‌کند؟

آی اسپورت - با اینکه سفارت ایران در بلژیک خبر عقد قرارداد فدراسیون فوتبال با ویلموتس را به طور رسمی اعلام کرد هنوز این خبر از سوی سایت رسمی فدراسیون فوتبال اعلام نشده است! این در حالی است که مهدی تاج به تهران برگشته و قرار است امروز راهی شهر کرد شود تا در انتخابات هیات فوتبال استان چهار محال و بختیاری شرکت کند. اعلام نکردن خبر رسمی عقد قرارداد فدراسیون فوتبال با ویلموتس از سوی سایت رسمی فدراسیون فوتبال کمی جای سوال دارد و این شاید بدین معنی است که هنوز توافق نهایی حاصل نشده است و مذاکرات بر سر جزییات ادامه دارد. هر چند با آمدن مهدی تاج از بلژیک این قرارداد با امضاء از سوی مارک ویلموتس می تواند نهایی شود.  

خبرهای رسیده حاکی از آن است که طرفین بر سر ترانسفر پول هنوز به نقطه نظر مشترکی نرسیده اند و البته انتظار می رود همه چیز در روزهای آتی ختم به خیر شود چرا که سفارت ایران در بلژیک به دنبال رفع موانع موجود است. مشکلی که در زمان حضور کارلوس کی روش در تهران نیز وجود داشت و در نهایت سفارت ایران در مالزی پرداخت دستمزد کی روش در جام ملت های آسیا را برعهده گرفت و گفته می شود 300 هزار دلار از مطالبه 900 هزار دلاری کارلوس کی روش در جام ملت های آسیا به حساب او واریز شده است.

روز گذشته اما یکی از سایت های بلژیکی از اختلاف جدی فدراسیون فوتبال با مارک بر سر مدت زمان حضور در تهران خبر داده بود و نوشته بود مارک علاقمند است در روزهایی که تیم ملی بازی و تمرین ندارد در زادگاه و در کنار خانواده باشد اما تاکید فدراسیون فوتبال به حضور در تهران و تماشای بازی های لیگ برتر است. به نظر می رسد اما این چالش برطرف شده است. با اعلام خبر عقد قرارداد فدراسیون فوتبال با مارک ویلموتس از سوی سفارت ایران در بلژیک می توان متوجه شد که مذاکرات نهایی و توافق حاصل شده است و شاید بحث بر سر جزییات از جمله ترانسفر پول موجب شده تا اعلام رسمی خبر از سوی سایت فدراسیون فوتبال کمی به تاخیر بیافتد. با توجه به بازگشت مهدی تاج به تهران شاید در روزهای آینده شاهد اعلام خبر رسمی این همکاری از سوی فدراسیون فوتبال باشیم.

تیم ملی فوتبال ایران در اولین بازی با هدایت مارک ویلموتس روز 16 خرداد در استادیوم آزادی میزبان تیم سوریه خواهد بود.

 

ورزش سه

     
آی اسپورت
2019-05-23 11:23:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر