فهرست
فوری- جاسم کرار استقلالی شد
فوری- جاسم کرار استقلالی شد

فوری- جاسم کرار استقلالی شد

آی اسپورت- جدیدترین خرید تیم فوتبال استقلال از عراق آمد. جاسم کرار که سابقه حضور در تیم تهرانی را دارد، دقایقی پیش با مدیران این تیم به توافق رسید تا فصل جدید را در ترکیب باشگاه آبی پوش آغاز کند.

بازیکن اسبق تراکتورسازی تبریز، ظهر دیروز وارد تهران شد و امروز با نظری جویباری مدیر ورزشی استقلال پای میز مذاکره نشست. وی بعد از توافق بر سر مبلغ قرارداد و دیکر موارد، قراردادی دو ساله با استقلال امضا کرد.

کرار چند فصل قبل نیز در یک مقطع کوتاه (کمتر از یک نیم‌فصل) بازیکن استقلال بود که در جام حذفی بر سر زدن یک ضربه ایستگاهی با مجتبی جباری درگیری لفظی پیدا کرد و مجبور به ترک این تیم شد! حالا که دیگر مجتبی جباری در استقلال حضور ندارد، کرار می تواند با خیال راحت به زدن ضربات ایستگاهی در این تیم فکر کند...

  ۷  
آی اسپورت
2014-07-04 19:15:35
نظر دهید

۷ نظر
-
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۰۵
جداً ! اگر مثل آن سالی که در استقلال بود باشه خرید خوبیه
خراب مورینیو
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۱۰
امیدوارم بیاد و مربی بتونه از کیفیت فنی عالیش استفاده کنه ... البته همون استعداد در اوجی که اقای جباری به درد نخور ابدی محرومش کرد !!!!!!!
-
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۳۱
خخخخخخخ وای بازیکنی که تو دسته 2 عزاق بازی کرده شده ستاره امسال از بین 4 تیم 5 نشی صلوات
آذر تورک
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۲۲:۴۴
این بازیکن تا در تراختور بود هزار تا حاشیه براش درست می کردند عراقی هست ، ما زمانی باهاشون در جنگ بودیم - به ایران حمله کرده بودند - متجاوز بودند - او تمارض می کند - بد اخلاق هست - بازیکنها رو می زند - موهاشو از پشت بسته - در برنامه منفور 90 فردوسی پور میگفت چرا کمیته انضباطی به اینگونه مو بستن جاسم کرار چیزی نمیگه (این در حالی بود که دوغوز تیموریان همیشه موهاشو از پشت مثل زنان می بست ) داور فنایی در همان برنامه تبعیض آمیز 90 می گفت : باید داوران ما توجه داشته باشند که جاسم کرار اغلب تمارض می کند . یعنی زمین و زمان دست بدست هم داده بودند که این بازیکن که در تراختور درخشیده بود و ثمره اش را تراختور می برد را ار صحنه بدر کنند .وقتی یک سال در استقلال بازی کرد شد عاری از اینهمه سوابق و امسال نیز بازیکن استقلال میشه بدون اینکه صحبتی از این مثائل پیش بیاد .
-
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۲۳:۳۹
معلومه حالا عزیزدوردانه شده چون رفته اونجا..امسال هم بساط خنده با این بازیکن جورهجوره
کیان
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۰۲:۲۴
لنگی جان که از سوزشت خخخ میکنی، دربی ۲ -۰ یادته؟ یادته چیکارتون کرد؟ اگه یادت اومد من دیگه حرفی ندارم...
Mohammed-R
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۰۳:۵۲
به نظرم کسی که تو زمین با جباری بزن بزن کرده باشه نباید برگرده استقلال...جباری هر بدی هم داشته باشه با کرار قابل مقایسه نیست اینطوری اسم استقلال زیر سوال میره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر