فهرست
نوروزی: نزدیک بود با سپاهان قررداد ببندم!/هیچ وقت اینقدر تشنه گل‌زدن نبودم
نوروزی: نزدیک بود با سپاهان قررداد ببندم!/هیچ وقت اینقدر تشنه گل‌زدن نبودم

نوروزی: نزدیک بود با سپاهان قررداد ببندم!/هیچ وقت اینقدر تشنه گل‌زدن نبودم

آی اسپورت- رضا نوروزی  شماره 10 را  برای خودش خوش یمن می داند و معتقد است که خوش شانسی می آورد و به همین خاطر هم قول پوشیدن آن را در فصل آتی از علی دایی گرفته است. مهاجم تازه وارد سرخپوشان می خواهد با پیراهن شماره 10 این تیم،طلایی ترین روزهای فوتبالی اش را رقم بزند تا هم در جام ملت ها بازی کند و هم اینکه برای دومین بار آقای گل لیگ شود.نوروزی در مورد وضعیت پرسپولیس و مسائل مختلف دیگر به سوالات فوتبال ایران پاسخ داده که در زیر می خوانید.

 

دو هفته پیش گفتی قول شماره 10 را از دایی گرفته ای اما چرا این روزها با شماره 29 تمرین می کنی؟

پیراهن هایی که با آنها تمرین می کنیم برای تمرین هستند.شماره ای که الان تنم هستم قرار نیست برای لیگ تغییر نکند.می خواستم در تمرینات هم شماره 10 بپوشم اما نبود.لیگ که شروع شود شماره10 پرسپولیس خواهم بود.

 

مطمئن هستی؟

بله،قول آن را از علی آقا گرفته ام.برایم مهم است که شماره 10 باشم و به همین خاطر هم قبل از سرخپوش شدن قول آن را از آقای دایی گرفتم.این عدد را دوست دارم و دلیل اینکه اصرار دارم شماره 10 را بپوشم این است که برایم خوش یمن است.شک ندارم که در پرسپولیس هم برایم خوش شانسی می آورد.

 

در این مدت جو پرسپولیس را چطور دیدی؟

از هر لحاظ در این تیم احساس راحتی می کنم.با اکثر هم تیمی هایم قبلا هم دوست بوده ام.ضمن اینکه هواداران هم خیلی دوستم دارند و من را یک خرید خوب برای تیم شان می دانند و از این بابت خیلی خوشحالم.امیدوارم بتوانم انتظارات شان را به بهترین شکل ممکن برآورده کنم.

 

فکر می کنی برای دومین بار در ایران آقای گل شوی؟

یکی از اهدافم برای فصل آتی این است که آقای گل شوم.در این سال ها که در فوتبال بوده ام هیچ وقت خودم را اینطور تشنه گلزنی ندیده ام.از زمانیکه به پرسپولیس پیوسته ام،برای شروع لیگ لحظه شماری می کنم و می خواهم لیگ چهاردهم را با گلزنی شروع و با آقای گلی به پایان برسانم.

 

اینکه در تیم برترین گلزن جهان حضور داری چقدر باعث می شود شم گلزنی ات بالا برود؟

از آنجایی که علی آقا خودشان زمانی از بهترین های آسیا بوده اند،خیلی می تواند به موفقیتم کمک کند.از نظرات ایشان برای بهتر شدن عمکلردم  و بالا رفتن شم گلزنی ام می توانم استفاده کنم.می خواهم در پرسپولیس بهترین روزهای فوتبالی ام را رقم بزنم.مطمئنم که آن دو فصل بد و کابوس واری گه در لیگ داشتم را می توانم در تیم جدیدم جبران کنم.

 

بدون شک یکی از دلایلی که باعث شد پرسپولیس را انتخاب کنی،ملی پوش شدن دوباره ات است.اینطور نیست؟

دقیقا همنطور است.در تیمی مثل نفت باید چندین بازی خوب انجام بدهی تا شاید دیده شوی اما در پرسپولیس خیلی راحت دیده می شوی و به تیم ملی می رسی.هدفم حضور در جام ملت هاست و می خواهم در این مسابقات باشم.

 

در جام جهانی هم می توانستی باشی اما مثل اینکه به خاطر ترافیک بالا در خط حمله این فرصت را از دست دادی؟

هیچ وقت نخواسته ام که در گذشته زندگی کنم.همیشه از زمان حال بهترین استفاده را کرده ام تا آینده ام را بسازم.کاری به گذشته و اینکه می توانستم در جام جهانی باشم ندارم.گفتم هدفم حضور در جام ملت ها است و به آن دست پیدا خواهم کرد.

 

*این روزها صحبت از رفتن کی روش است.در این خصوص چه صحبتی داری؟

کی روش فوتبال مان را متحول کرد و باید حفظ شود.کی روش بماند حتی می توانیم قهرمان جام ملت ها شویم.حیف است که این مربی را از دست بدهیم.

 

سپاهانی ها خیلی از بابت از دست دادن تو حسرت می خورند.چطور شد که به یکباره از حضور در این تیم صرف نظر کردی؟

واقعیتش این است که تنها یک سوء تفاهم  باعث شد سر از اصفهان در بیاورم و با مدیران سپاهان وارد مذاکره شوم.

 

چطور؟

درست پس از بازگشت از آفریقا بود که علی آقا برای حضورم در پرسپولیس با من صحبت کردند.اما پس از آن دیگر خبری از ایشان نشد.من هم به خیال اینکه آنها از جذبم منصرف شده اند با سپاهانی ها وارد مذاکره شدم.چیزی تا امضای قراردادم با سپاهان نمانده بود که علی آقا تماس گرفتند و گفتند به پرسپولیس بروم.

 

پس چطور شده بود که در آن مدت خبری از آنها نشده بود؟

خودشان گفتند که فکر می کردند من به همراه تیم ملی به اتریش رفته ام و با سپاهانی ها قبل از سفر به اتریش توافق کرده ام.چون خودشان هم مسافرت بودند و خیلی در جریان مسایل نبودند.پس از اینکه فهمیدم تنها یک سوء تفاهم بود،تصمیم گرفتم پرسپولیسی شوم.

ستاره های تیم تان هم که یکی پس از دیگری تصمیم به جدایی می گیرند.

هنوز جدایی نفراتی مثل حسینی و پولادی از تیم قطعی نشده است.امیدوارم که در نهایت در پرسپولیس ماندنی شوند.

 

با رفتن این بازیکنان،پرسپولیس قطعا در فصل آتی با مشکل مواجه می شود.قبول داری؟

درست است که این بازیکنان بزرگ و ستاره هستند اما پرسپولیس تیمی نیست که متکی به یک بازیکن خاص باشد.هدف علی آقا و بازیکنان،رسیدن به قهرمانی است و چیزی نمی تواند ما را از این هدف مان دور کند.

 

راستی قضیه شکایت نفتی ها از تو چیست؟

باور کنید خودم هم نمی دانم.من از این باشگاه طلبکارم آن وقت آنها از من شکایت کرده اند.قراردادم با پرسپولیس کاملا قانونی است و نمی دانم برای چه از من شکایت کرده ا

  ۳  
آی اسپورت
2014-07-04 19:18:10
نظر دهید

۳ نظر
سعید پرسپولیسی
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۱۷
در کل 4 تا بازیکن خوب نگرفتیم ولی کسانی چون خلعت و حسینی و پولادی و مسلمان و ... را از دست دایدیم. امسال باید بشینیم و موفقیت استقلال و سپاهان رو ببینیم و احتمالا سال بعدش هم در آسیا نیستیم! این هم از مدیریت و امسال تیم!! متاسفم :(
-
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۲۲:۴۶
تو پرسپولیس اینجا نظر میدی پیام صادقیان داره براتون کیسه اگه کیسه کی رو گرفته همه پیری
-
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۰۵:۵۵
این کیسه کشا چقدر پست و حقیرند مه میان بانم پرسپولیس کبیر نظر منفى میدن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر