فهرست
حکم طارمی؛ از امروز قابل اجرا
حکم طارمی؛ از امروز قابل اجرا

حکم طارمی؛ از امروز قابل اجرا

آی اسپورت – مسئول کمیته تعیین وضعیت بازیکنان از قابل اجرا بودن حکم فیفا در خصوص پرونده مهدی طارمی از امروز خبر داد. روزبه وثوق احمدی صبح امروز در گفتگو با خبر ورزشی شبکه خبر سیما در این باره گفت: «حکم محرومیت طارمی از امروز قابل اجراست و او مجاز به بازی مقابل الهلال عربستان نیست. حکم فیفا مبنی بر محرومیت طارمی و باشگاه پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالات قطعی است. بر همین اساس باشگاه پرسپولیس از امروز به مدت ۲۱ روز حق اعتراض به دیوان داوری فیفا دارد. ضمن اینکه جریمه باشگاه پرسپولیس ۷۸۰هزار یورو معادل حدود ۳ میلیارد تومان است.»

 

 

۲۱ ۶  
آی اسپورت
2017-09-23 11:22:00
نظر دهید

۶ نظر
مجید
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۲۹
بازم خوبه که فدراسیون الان حکم رو اعلام می کنه نه مثل سایر تیم ها که نشسته بودن و زمان اعتراض هم تموم شده بود و هیچی به هیچی!!اخب البته پرسپولیسه و ...
امید از تفت
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۵۲
پرسپولیس 20 تا دیگه پرونده حقوقی هم داشته و خودش مطلع بوده و این موضوع را هم باشگاه خبر داشته. فدراسیون برای مردم اطلاع رسانی کرده نه پرسپولیس. بنابراین بی عرضگی خودتون را گردن فدراسیون نندازید.
۶
ریزگرد سرخ آسیا
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۳۸
پیج تارمی حمله .....
بابک پرسپولیسی
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۵۰
طاهری فقط پشت برانکو قایم بود همین و بس!
و گرنه یک گندی بود در حد گند های گزشته!
درد اینه....از جنس پرسپولیس مدیر فوتبالی عالی مثل عابدینی دادکان و کلانی داریم....ولی مشکل اینه این 3 نفر بله قربان گو نیستند!
۵ ۱
امید از تفت
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۵۴
جوگیر نشو. این مسائل و مشکلات حقوقی همیشه بوده. بزرگترین باشگاههای جهان هم درگیرش هستند. حتی باشگاههای پولدار عربی هم بارها با این موضوع مواجه شدند. فدراسیون عربستان همین چند وقت پیش به پرداخت 20 میلیون یورو به رایکارد مربی سابق خودش محکوم شد. نبود طارمی ممکن بود قهرمانی فصل پیش پرسپولیس را به خطر بیندازه. آیا یه قهرمانی به اندازه 790 هزار یورو ارزش نداره!!؟
۳
میلاد
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۱۳
مهم نیست منشا رو گرفتن دیگه اگه منشا مهاجم خوبی نبوده پس برا چی گرفتنش؟
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر