فهرست
سیدجلال، علیپور و عالیشاه؛ گلزنان پرسپولیسی دربی
سیدجلال، علیپور و عالیشاه؛ گلزنان پرسپولیسی دربی

سیدجلال، علیپور و عالیشاه؛ گلزنان پرسپولیسی دربی

آی اسپورت - از بين بازيکنان فعلی پرسپوليس فقط سه بازيکن سابقه گلزنی در دربی بزرگ پايتخت را دارند. علی عليپور که در اولين هفته‌های حضور برانکو روی نيمکت سرخ‌ها تبديل به جوان‌ترين گلزن تاريخ دربی شد و فصل قبل در بازی رفت از روي نقطه پنالتی گل زد، يکي از آنهاست.

ديگری هم کاپيتان سيدجلال حسینی است که در دربی دو سال قبل و در آن بازی تلخ برگشت در شکست 3 بر 2 سرخ‌ها گل دوم پرسپوليس را بعد از دعوای کشدار با سيدمهدی رحمتی با ضربه سر به ثمر رساند اما کمتر کسی است که آن گل را به ذهن سپرده باشد چرا که پرسپوليس در اوج قدرت شکست تلخی را مقابل تيم منصوريان در آن دربی پذيرا شد.

ديگر گلزن سرخ‌ها اميد عاليشاه است که در بازي رفت ليگ چهاردهم با ضربه سر دروازه استقلال را باز کرد و ضمن برنده کردن تيمش از بازی اخراج شد تا خاطره‌ای تلخ و شيرين از دربی داشته باشد.

از بين ديگر بازيکنان پرسپوليس سيامک نعمتی هم با پيراهن پيکان موفق به گلزنی مقابل استقلال و سيدمهدی رحمتی شده است. از بين سه گلزن سرخ‌ها در دربی فقط سيدجلال حسينی است که موفق شده به رحمتی گل بزند و عليپور و عاليشاه به فروزان، طالب‌لو و سيدحسين حسينی گل زده‌اند.

شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس

۱ ۱  
آی اسپورت
2018-09-26 15:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مجید
چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷، ۱۶:۳۷
اما فردا تبریزی و گرو..بلایی سرتان میاورند تا حسین قدوسی دنبال این باشه دربی رو دیگه در مهرماه برگزار نکنند..وای که چه دربی شود فردا...
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر