فهرست
افاضلی: سقوط و بقا دیگر دست ما نیست
افاضلی: سقوط و بقا دیگر دست ما نیست

افاضلی: سقوط و بقا دیگر دست ما نیست

آی‌اسپورت- سرمربی تیم نفت تهران می‌گوید که ادامه مشکلات این تیم در زمان مدیریت جدید نیز این ذهنیت را در بازیکنان ایجاد کرد که چیزی تغییر نکرده و انگیزه آنها از بین رفت. هومن افاضلی سرمربی تیم فوتبال نفت تهران که تیمش با ۲۴ امتیاز در رتبه پانزدهم جدول رده‌بندی قرار گرفته و بیشتر از سایر تیم‌ها نامزد سقوط به دسته یک به همراه سیاه‌جامگان است، در خصوص شانس بقای تیم خود صحبت کرد.

تا قبل از بازی استقلال خوزستان شرایط خوبی داشتیم ولی بعد از بازی انتقال مالکیت انجام نشد و وعده‌های باشگاه عملی نشد. این اتفاق ذهنیت بچه‌های ما را تغییر داد و با توجه به سابقه مالک‌های قبلی و اینکه تا اینجا هم تغییر مالکیت صورت نگرفت، این ذهنیت پیش آمد که گروه جدید هم نمی‌تواند کار را پیش ببرد. در حالی که تا قبل از آن شرایطی فراهم کرده بودیم که بچه ها با انگیزه تمرین می‌کردند. ما قبل از عید هم مسائلی داشتیم که رسانه‌ای نکردیم. هر چند دیر شده و تیم ما از لحاظ ذهنی نابود شده ولی امیدوارم گروهی که هزینه کرده اند، انتقال مالکیت به نام آنها انجام شود.

ما ۱۲ روز تمرین نکردیم ولی اجازه ندادیم رسانه‌ای بشود. این موضوع از تمام جهات فنی، بدنی و... تیم را تحت تاثیر قرارداد و مقابل استقلال در شرایطی بازی را واگذار کردیم که از حریف خود پیش بودیم. مقابل پدیده هم ما تا دقیقه ۸۵ مساوی بودیم و این نشان می‌دهد که تیم ما از لحاظ جسمی ضعیف شده و نتوانستیم بچه‌ها را به شرایط مسابقه پس از ۱۲ روز تمرین نکردن، برگردانیم. خیلی کارها قرار بود انجام دهیم. علاوه بر این‌که انگیزه‌ها از بین رفت و ما نتوانستیم این مسائل را جبران کنیم.

به هر حال در شرایطی هستیم که همه چیز دست ما نیست. بدون شک  ما تمام تلاش خودمان را می‌کنیم. این تیم سهمیه تهران است که جمعیت میلیونی دارد. در انگلیس می‌بینید که چند تیم در لندن وجود دارد. این با توجه به جمعیت و نیازی که شهرها دارند، طبیعی است و ما دوست داریم که شهر تهران بتواند سهمیه‌اش را حفظ کند و بازیکنان تهران بتوانند از طریق این تیم‌ها به فوتبال معرفی شوند. تلاش می‌کنیم تا سهمیه تهران را حفظ کنیم. تیمی که با پرسپولیس آن زمان مساوی می‌کند، تیمی که می‌تواند تراکتورسازی را ببرد و مقابل تیم‌هایی نظیر نفت آبادان ۶۳۹ پاس می‌دهد، نباید به اینجا برسد و گاهی برخی مسائل رخ می‌دهد که خارج از حیطه فنی است.

 

ورزش سه

  ۲  
آی اسپورت
2018-04-18 22:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
....
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷، ۲۲:۲۹
تو رو‌ چه به فوتبال!!تو بهتره بری فست فودی بزنی.
۳
خاطره بازی العین
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۰۰:۱۴
مثلا اگه امتیاز نفت تهران و ملوان می خرید ایرادی می کرد یا یه تیم پر طرفدار شهرستانی مثل نساجی
نه شهرستان های که ریشه های فوتبالی ندارن مثل اراک یا تفت و همدان
الان مثلا فولاد امتیاز سپاهان نوین وگرفت ایرادی پیدا کرد؟؟؟؟سپاهان نوین بیشتر بهذدرد فوتبال خورده یا فولاد خوزستان ؟؟؟
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر