فهرست
چهره ویژه؛ دیواری به نام اوبلاک
چهره ویژه؛ دیواری به نام اوبلاک

چهره ویژه؛ دیواری به نام اوبلاک

آی اسپورت- یان اوبلاک گلی دریافت نمی‌کند و اتلتیکو مادرید پیروز می‌شود. دروازه‌بان قرمز و سفیدپوشان به یک چهره مطمئن برای تیم مادریدی تبدیل شده است. مهارهای دروازه‌بان اسلوونیایی باعث شده امتیازهای مهمی به اتلتیکو برسد. تیم مادریدی در ۱۶ هفته لالیگا تنها ۷ گل دریافت کرده است. بارسلونا صدرنشین نیز به همین تعداد دروازه‌اش باز شده.

۱۰ تیم از ۱۶ تیمی که با قرمز و سفیدپوشان روبه‌رو شدند در باز کردن دروازه اتلتیکو ناکام ماندند. والنسیا، مالاگا، سویا، لگانس، سلتاویگو، دپورتیوو لاکرونیا، رئال مادرید، لوانته، رئال بتیس و آلاوس نتوانستند دروازه اوبلاک را باز کنند. تنها خیرونا در هفته اول بیش از یک بار برابر این دروازه‌بان گلزنی کرد. تیم کاتالانی دو گل را مقابل اتلتیکو به ثمر رساند که برای پیروزی کافی نبود. این دیدار با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

لاس‌پالماس، اتلتیک بیلبائو، بارسلونا، ویارئال و رئال سوسیداد نتوانستند یک بار دروازه روخی بلانکو را باز کنند. گل رئال از روی نقطه پنالتی بود و آن‌ها آخرین تیمی بودند که توانستند دروازه قرمز و سفیدپوشان را باز کنند. روخی بلانکو با هدایت دیگو پابلو سیمئونه در ۱۸۰ بازی از ۳۴۳ دیدار توانست دروازه‌اش را بسته نگه دارد، یعنی ۵۲ درصد بازی‌ها را بدون دریافت گل پشت سر گذاشته است. اتلتیکو ۲۰ بازی پیاپی است در لالیگا شکستی نخورده است و اکنون با بارسلونا در حال رقابت است.

۲    
آی اسپورت
2017-12-18 17:46:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر