فهرست
برانکو: خوشحالم که سرمربی پرسپولیس هستم
برانکو: خوشحالم که سرمربی پرسپولیس هستم

برانکو: خوشحالم که سرمربی پرسپولیس هستم

آی اسپورت – پرسپولیس سپیدرود را هم شکست داد تا همچنان فاصله 4 امتیازی‌اش را با پارس جنوبی جم حفظ کند. البته پرسپولیس هنوز یک بازی عقب افتاده دارد و می‌تواند این اختلاف را بیشتر کند. برانکو بعد از این پیروزی ارزشمند در نشست خبری حاضر شد. آن هم در حالی که به وضوح راضی و خوشحال بود!

از هواداران‌مان ممنونم

خیلی خیلی از این برد راضی‌ام، اما قبل از هر چیز خوشحالم از اینکه سرمربی پرسپولیس هستم و در هر فضایی که می‌رویم هواداران‌مان ما را حمایت می‌کنند. هواداران در این بازی به خوبی ما را مورد حمایت خود قرار دادند و جا دارد در اینجا از آنها تشکر کنم و این برد را نیز به حامد عزیز که یکی از هواداران شمالی پرسپولیس است، تقدیم کنم. او در برای حمایت از پرسپولیس به تهران آمده بود و در راه بازگشت دچار صانعه شده و مشکل نخاعی پیدا کرده است.

برتری مقابل تیمی که برای برد به میدان می‌آید سخت است

ما انتظار این بازی سخت را در رشت داشتیم و قبل از بازی هم اعلام کردم که با یکی از تیم‌های خوب لیگ برتر بازی داریم، تیمی که موقعیتش در جدول اصلاً با شرایط فنی این تیم سازگاری ندارد. آنها تیم با کیفیتی هستند. در بازی با فولاد هم سپیدرود به هیچ وجه مستحق باخت نبود. به همین خاطر ما امروز از این برد بسیار خوشحالیم. برتری مقابل تیمی که برای برد به میدان می‌آید سخت است و ما بابت کسب سه امتیاز این بازی، خیلی خوشحال هستیم.

 نمی‌توانیم در همه بازی‌ها عالی ظاهر شویم

با این که امروز خوب نبودیم موافق نیستم. یک بازی خیلی سخت برای ما بود و شرایط خاصی داشت. طبیعی است که ما نمی‌توانیم در همه بازی‌ها عالی ظاهر شویم و بعضی وقت‌ها شرایط این اجازه را به شما نمی‌دهد و نمی‌توانید بازی خوبی را ارائه دهید. بازیکنان هم اُفت و خیز دارند و این در فوتبال طبیعی است. من نمی‌خواهم در مورد مشکلات قبل از بازی صحبت کنم، اما بد بازی کردن هم جزئی از فوتبال است و مهم این بود که ما سه امتیاز این بازی را کسب کنیم.

با این زمین چمن؟

ما در بازی با ذوب‌آهن 500 پاس رد و بدل کردیم که از لحاظ درصدی هم خیلی بهتر از آنها بودیم، با این حال می‌دانستیم که مقابل سپیدرود شرایط فرق خواهد کرد چرا که نوع بازی این تیم متفاوت است. به این خاطر ما تغییر تاکتیک دادیم و هدف‌مان این بود که توپ را به کناره‌ها برده و روی ارسال‌ها و ضربات ایستگاهی به گل برسیم. در این شرایط زمین مسابقه بهتر از این نمی‌شد، بازی کرد. مطمئن باشید ما در هر شرایطی فلسفه بازی خود را که بازی هجومی است، حفظ خواهیم کرد.

آمادگی بازی با هر تیمی در آسیا را داریم

اول اینکه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا سطح بالاتری از لیگ داخلی دارد و همه تیم‌هایی که در این مسابقات شرکت می‌کنند، بهترین‌های لیگ‌شان هستند. همین الوصلی که در گروه ما قرار گرفته، قهرمان فعلی امارات هست. السد هم همه می‌دانند که چه تیم با کیفیتی است و بازیکنی مثل ژاوی را در اختیار دارد. ما پیش‌بینی قرار گرفتن در این گروه سخت را می‌کردیم اما آمادگی بازی با هر تیمی در آسیا را داریم.

هر نتیجه‌ای می‌گرفتیم من بهانه‌جویی نمی‌کردم

من قبل از بازی گفته بودم که برگزاری بازی در چمن مصنوعی شرایط خاص خودش را دارد و من اصلاً دنبال بهانه‌جویی نبوده و نیستم. بازی در چنین زمینی هم برای ما مشکل است و هم برای تیم حریف و با توجه به فاصله کم بازی‌ها فقط یک جلسه توانستیم در رشت روی چمن مصنوعی تمرین کنیم. مطمئن باشید هر نتیجه‌ای که به دست می‌آمد من بهانه‌جویی نمی‌کردم.

 برای تمدید قراردادم باید در یکسری مسائل جزیی توافق کنیم

مهمترین مسئله این است که ما در صدر جدول قرار داریم و خیلی خوشحالیم که در چنین شرایطی قرار گرفته‌ایم. در مورد تمدید قراردادم باید در یکسری مسائل جزیی توافق کنیم. به‌هرحال ما نتایج خیلی خوبی در نیم‌فصل اول کسب کردیم و بابت آن باید خوشحال باشیم.

۱۲۴ ۹  
آی اسپورت
2017-12-06 18:00:00
نظر دهید

۹ نظر
۶پولیس
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۱۲
بمون تا بازم شش تایی بشیم
جمال
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۱۹
لوک خوش شانس
ساشا
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۲۳
ما راضی ، شما پرفسور عزیز راضی ، گور بابای آقای خود راضی.
آنتی شومن
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۱۸
معلومه که باید راضی باشی.کسی که تو کشورش یه درصدی هست و از الاتفاق پرتش کردن بیرون و بیاد از بازیکن حریف مرد سال بسازه کجا بره از اینجا بهتر.
احمد پناهی شفق
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۵۰
اگه حرف شما رو درست فرض کنیم باید به حال تیمت تاسف خورد که از پس آقای یک درصدی بر نیومدید و در حال حاضرم با ۱۳ امتیاز اختلاف سوارتونه
علی
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶، ۲۰:۲۱
آنتی شومن خیلی شوتی
۷
امید از تفت
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۵۶
برانکوجان، شما هم برای پرسپولیس یه موهبت الهی هستی و ما به داشتن چنین سرمربی دانشمند، باشخصیت و کاربلد و جاه طلبی مثل شما افتخار می کنیم.
آنتی شومن
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶، ۲۰:۳۶
حالا خدا کنه تو روزهای بز بیاری برانکو هم بیایین همین طور قربون صدقه اش برید
.
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶، ۲۰:۳۸
اگه برانکو دوباره با الهلال هم گروه شده بود ابنطور بلبل زبونی.نمیکرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر