فهرست
سابه یا: آرژانتین برای قهرمانی به برزیل آمده است
سابه یا: آرژانتین برای قهرمانی به برزیل آمده است

سابه یا: آرژانتین برای قهرمانی به برزیل آمده است

آی اسپورت- الخاندرو سابه یا، سرمربی تیم ملی آرژانتین، در آستانه دیدار تیمش مقابل بلژیک در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی، تیم حریف را، تیمی قدرتمند توصیف کرد اما تاکید کرد که آلبی سلسته به قصد قهرمانی به برزیل آمده است و در صورتی که برابر بلژیک حذف شوند، این نتیجه یک ناکامی برای او تلقی می‌شود.

آرژانتین و بلژیک فردا در سومین دیدار مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی برابر هم به میدان می‌روند.

 سابه یا به خبرنگاران گفت:\" اگر نتوانیم پیروز از این دیدار خارج شویم، جام را با ناکامی به پایان رساندیم. به بازیکنانم اعتماد دارم. بلژیک تیم خیلی خوبی است و آن‌ها نسل طلایی بازیکنان‌شان را در این رقابت‌ها دارند. بیشتر بازیکنان آن‌ها در تیم‌های بزرگ انگلیس و اسپانیا حضور دارند. باید بتوانیم برابر این تیم مالکیت توپ‌مان را بالا ببریم و بازی خودمان را به آن‌ها تحمیل کنیم.

نمی‌دانم که پس از پایان جام چگونه باید عملکرد تیمم را ارزیابی کنم اما حذف از جام جهانی در این مرحله نتیجه خوبی برای ما محسوب نمی‌شود. ما مدت‌هاست که کنار هم کار کرده‌ایم و همه قصد داریم که در جام جهانی به قهرمانی برسیم. این اولویت ما در برزیل است و می‌خواهیم تا جایی که ممکن است بتوانیم عملکرد مثبتی داشته باشیم و نتیجه بگیریم.\"

نمایش های ایگواین در دیدارهای گذشته، انتقادهایی را به همراه داشت اما سابه یا با حمایت از مهاجم تیمش، گفت:\" او در بازی برابر سوئیس بسیار موثر بود. دوندگی زیادی داشت و با وفاداری‌اش به تیم باعث نتیجه گرفتن ما شد. ما همه به ایگواین اعتماد داریم و می‌دانیم که او می‌تواند در جام جهانی مجددا عملکرد خوب خود را نشان دهد و گلزنی کند.\"

لیونل مسی در این جام بهترین بازیکن آرژانتین بوده است و گل‌های مهمی برای این تیم به ثمر رسانده است. سرمربی آرژانتین در پایان درباره ستاره تیمش گفت:\" همه تیم ما مسی را حمایت می‌کنند و عملکرد مسی در واقع عملکرد کل بازیکنان آرژانتین است. 4 سال قبل همه از او انتقاد کردند که چقدر بد بازی می‌کند. اکنون همه می‌گویند که چرا اینقدر خوب بازی می‌کند و تیم به او وابسته است. این چیزها اصلا برای ما مهم نیست.\"

     
آی اسپورت
2014-07-04 23:01:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر