فهرست
سفر مخفیانه تاج به دبی/ ماموریت: بازگشت کی‌روش
سفر مخفیانه تاج به دبی/ ماموریت: بازگشت کی‌روش

سفر مخفیانه تاج به دبی/ ماموریت: بازگشت کی‌روش

آی اسپورت - کارلوس کی‌روش پس از اعلام استعفای خود، با رسانه‌های ایرانی مصاحبه‌ای انجام نداده و مواضعش را از طریق فیس بوک یا مصاحبه با رسانه‌های خارجی بیان می‌کند. مهدی تاج مدتی پیش اعلام کرد که کی‌روش وارد ایران شده ولی در این مدت کسی مرد پرتغالی را ندیده است. در برخی رسانه‌ها هم عنوان شده که غیر از تاج کسی کی‌روش را ندیده و این در حالی است که محمود اسلامیان هم مدعی جلسه با سرمربی پرتغالی ایران در تهران شده است.

با این حال ابهاماتی درباره حضور کی روش در تهران وجود دارد و این ابهامات با انتشار خبر سفر مخفیانه تاج به امارات بیشتر هم شده و حالا برخی معتقدند که کی‌روش اصلا به ایران برنگشته است.

اما روز گذشته خبر سفر تاج به مالزی در راهروهای فدراسیون منتشر شد. گفته شد تاج به AFC رفته تا درباره ماجرای میزبانی ایران در لیگ قهرمانان آسیا با مدیران فوتبال آسیا صحبت و از حقوق فوتبال ایران دفاع کند. اما حالا افشا شده که تاج اصلا به مالزی نرفته بلکه مقصد او دوبی بوده. رییس فدراسیون فوتبال به امارات رفته تا با کارلوس کی‌روش مذاکره کند و او را راضی به حضور در ایران نماید. حتی شنیده شده مسئولان فدراسیون و ارباب‌رجوع طبقه چهارم هم نباید در جریان این سفر قرار می‌گرفتند.

گفته می‌شود کی‌روش این بار جدی‌تر از همیشه در فکر قطع همکاری با ایران است و شایعه مذاکرات آفریقای جنوبی با او نیز بار دیگر مطرح شده و چه بسا او ترجیح بدهد در جام جهانی 2018 با نماینده آفریقا حضور یابد؛ اتفاقی که باب میل مدیران فدراسیون ایران نیست.

  ۲  
آی اسپورت
2017-01-23 10:45:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
سهیل
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۵۵
اوووف چه حالی میده توی جام جهانی ایران به مربیگری برانکو جلوی آفریقای جنوبی با مربیگری سی کیو بخوره بزنیم شیش تاییشون کنیم دفاع اتوبوسی سی کی رو : ))))))
۷ ۱
رضا
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۵۵
دراینکه تیم کیروش فقط دفاع میکنه موافقم ولی درمورد کل نظر بعنوان یه پرسپولیسی باهاتون مخالفم...
تازه تیم داره نتیجه میگیره، برانکو کجا بره...
با این فدراسیون هرکی بره سرمربی تیم ملی شه گور خودشو کنده، فدراسیونم تو این وضعیت داره ضعف هاشو پشت برانکو مخفی میکنه
از طرفیم وقتی برانکو نرفت، روسیاهی میمونه برای خانوم شق عایق اشک زیر و همه ی زردنامه نویسایی که زحمت ترجمه ی اون مقاله رو که توی کرواسی پخش شده رو ندادن
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر