فهرست
لوو: می دانستیم نباید به فرانسه فضا بدهیم
لوو: می دانستیم نباید به فرانسه فضا بدهیم

لوو: می دانستیم نباید به فرانسه فضا بدهیم

آی اسپورت- یواخیم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان، پس از پیروزی تیمش مقابل فرانسه و صعود به مرحله نیمه نهایی، نمایش هر دو تیم در فاز دفاعی را مورد ستایش قرار داد.

آلمان موفق شد با برتری یک بر صفر برابر فرانسه به عنوان اولین تیم به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی راه یابد.

یوآخیم لوو سرمربی آلمان پس از پیروزی تیمش برابر فرانسه گفت:\" به نظر من هر دو تیم امروز در این دیدار در کارهای دفاعی خوب ظاهر شدند. فرصت‌های گل زیادی شاهد نبودیم و این برنامه ما برای این دیدار بود. نمی‌خواستیم به فرانسه فرصت گل بدهیم. می‌دانستیم که آن‌ها مهاجمان خوب و گلزنی دارند و از کوچک‌ترین فضاها می‌توانند تیم‌شان را به گل برسانند به همین خاطر فضاهای دفاعی‌مان را کاملا پوشش دادیم و این رمز موفقیت ما برابر فرانسه بود.

فرانسه نیز برنامه مشابه تیم ما داشت و در خط دفاع بسیار فشرده کار کردند. علاوه بر آن آن‌ها دو بازیکن خوب مثل پوگبا و کابای در خط هافبک داشتند که کار ما را سخت کرد. تلاش کردیم در نیمه دوم از فضاهای کنار زمین برای خود موقعیت گل ایجاد کنیم. پس از آنکه جلو افتادیم فرانسوی‌ها تلاش خیلی زیادی کردند تا گل تساوی را به ثمر برسانند اما هوملس و بوآتنگ در این بازی عالی بودند و علاوه بر آن نویر نیز عملکرد خیلی خوبی داشت تا دروازه ما بسته نگه داشته شود و به مرحله بعد راه یابیم.\"

سرمربی ژرمن ها در مورد بازی کردن در ساعت 13 به وقت محلی گفت:\" اروپایی ها به بازی کردن در چنین زمانی عادت ندارند. ما در چنین هوای گرمی بازی نکرده بودیم. چند بازیکن ما خسته شده بودند. بازی بعدی ساعت 5 بعد از ظهر خواهد بود و کار راحت تر است.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-05 00:08:50
نظر دهید

۱ نظر
پویا لوس بلانکوس
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۰۳:۲۸
حالا با برزیل روبرو شدیم.برزیلی ها ادعا دارن که نیمار تو تیمشونه ولی ما می گیم نیمار نداریم بلکه تیم داریم .تیم یعنی کار منظم و گروهی و کار منظم و گروهی یعنی آلمان.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر