فهرست
سوگلی جدید برانکو؛ «حاجی» به جای کمال
سوگلی جدید برانکو؛ «حاجی» به جای کمال

سوگلی جدید برانکو؛ «حاجی» به جای کمال

آی اسپورت – از زمان حضور برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس‏، ۶۰ بازیکن برای این تیم بازی کرده‌اند. بازیکنانی که آمدند و مشتریان اصلی نیمکت‌بودند‏، آنهایی که فقط دقایقی فرصت نمایش پیدا کردند‏، آنهایی که ستاره شدند و رفتند و آنهایی که بازیکنان اصلی برانکو از ابتدا بودند. در این میان چند بازیکن بیش از بقیه مورد اعتماد پروفسور بوده‌اند و در اکثر بازی‌هایی که او روی نیمکت نشسته در ترکیب اصلی قرار گرفته‌اند.

در صدر این بازیکنان‏، کمال کامیابی‌نیا قرار دارد. بازیکنی که با ۷۳۷۹ دقیقه حضور در میدان در این سه سال در صدر جدول باثبات‌ها قرار دارد. کامیابی‌نیا چندین بازی را به دلیل محرومیت از دست داده است و اگر محرومیت‌های کامیابی‌نیا کمتر بود او رکورد بهتری را از خود برجای می‌گذاشت. بازیکنی که اگرچه جایگاه دست‌‌نیافتنی در تیم برانکو داشته اما با توجه به اتفاقات امسال این جایگاه را از دست داده و حالا محمد انصاری را در تعقیب خود می‌بیند. تعقیبی آنقدر نزدیک که در بازی هفته آینده، انصاری گوی سبقت را از شماره یازده تیم خواهد ربود و با توجه به غیبت طولانی‌مدت کمال فاصله خود را با او زیاد خواهد کرد.

کمال در این فصل جایگاه خود را دچار تزلزل کرد. او تا پیش از این فصل حتی یک بار هم روی نیمکت ننشسته بود در این فصل به واسطه اتفاقاتی که در پیش‌فصل افتاده بود در بازی اول روی نیمکت نشست. او همچنین با مصدومیت اخیرش و دلخوری برانکو از او بازی‌های زیادی را از ترکیب اصلی دور خواهد بود.

انصاری ۷۳۳۱ دقیقه برای برانکو بازی کرده و در دقیقه ۴۸ بازی پرسپولیس مقابل پیکان، به صدر جدول بیشترین حضور در تیم برانکو می‌رسد. بازیکنی که محصول خود برانکوست و با این که ابتدای حضورش در این تیم با انتقادات زیادی مطرح شد اما خیلی زود در ترکیب پرسپولیس جا افتاد و حالا ثابت‌ترین بازیکن پرسپولس هم شده است. این رکورد، فقط مربوط به دوران حضور برانکو در پرسپولیس نیست و در تمام دوران مربیگری او، هیچکس نتوانسته این تعداد دقایق برای تیم‌هایش به میدان برود.

 

90tv

۴    
آی اسپورت
2018-01-24 14:38:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر