فهرست
مارادونا: برزیل پتانسیل قهرمانی ندارد
مارادونا: برزیل پتانسیل قهرمانی ندارد

مارادونا: برزیل پتانسیل قهرمانی ندارد

آی اسپورت- دیه گو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین، معتقد است که تیم ملی برزیل با نمایش هایی که تاکنون داشته، نمی تواند در جام جهانی به قهرمانی برسد.

شاگردان لوئیس فیلیپه اسکولاری با پیروزی مقابل شیلی در ضربات پنالتی، راهی مرحله یک چهارم نهایی شدند و مارادونا معتقد است اگر آنها می خواهند در دیدار مقابل کلمبیا به پیروزی برسند، باید نمایش های بهتری داشته باشند.

او در ستونش در تایمز آو ایندیا نوشت:\" به جز چند لحظه درخشانی که نیمار نشان داد، به نظر نمی رسد برزیل پتانسیل قهرمانی داشته باشد.

گفته می شد که خط دفاعی آنها یکی از بهترین هاست. با حضور مدافعانی مانند تیاگو سیلوا، داوید لوئیس، دنی آلوس، مارسلو و هافبک دفاعی مانند لوئیس گوستاوو و پائولینیو، آنها قرار نبود گل های زیادی دریافت کنند. اما بعد از دریافت 3 گل در چهار دیدار و لحظات پراضطرابی که پشت سر گذاشتند، این نظر تغییر کرد.  

من نگران عدم وجود خلاقیت در خط میانی آنها هستم. به طور سنتی، این جا منطقه ای است که برزیلی ها بر حریفش برتری پیدا می کند. به جز اسکار، برزیل هیچ پاسور درخشانی ندارد. پائولینیو بد کار کرد اما فرناندینیو خوب بود.اگر مهاجمان پاس های خوبی از خط میانی دریافت نکنند، نمی توانند کاری انجام بدهند.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-05 00:32:44
نظر دهید

۱ نظر
پویا لوس بلانکوس
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۰۲:۳۴
آرژانتین خوب بدتره.اون سوییسی که فرانسه گل بارونش کرد و آخرین دقایق و البته با شانس شکست داد.اون توپی که خورد به تیرک اگه گل می شد.آرژانتین معلوم نبود چی می شه.
بوسنی که اولین بارشه می یاد جام جهانی با گل به خودی بردن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر