فهرست
گزارش روز: لیست بزرگسال استقلال تکمیل شد/ قلعه‌نویی و تیمی که متحول نشد!
گزارش روز: لیست بزرگسال استقلال تکمیل شد/ قلعه‌نویی و تیمی که متحول نشد!

گزارش روز: لیست بزرگسال استقلال تکمیل شد/ قلعه‌نویی و تیمی که متحول نشد!

آی اسپورت- تیم استقلال با خرید جاسم کرار لیست 18 بازیکن بالای 23 سال خود را بست و اگر قرارداد ملی پوشانش را تمدید کند عملا دیگر نمی تواند  بازیکنی در این رده‌ی سنی جذب کند.
آبی ها تا کنون 14 بازیکن در لیست بالای 23 سال خود جای داده‌اند و اگر فرض را بر تمدید قرارداد تمام ملی پوشان قرار دهیم این لیست به عدد 18 خواهد رسید.
به گزارش آی اسپورت، با مرور لیست استقلال در می یابیم بر خلاف مصاحبه های مکرر ماه‌های پیش امیر قلعه نویی مبنی بر تغییر نسل در استقلال و انقلاب در ترکیب این تیم به مانند سال 82، عملا اتفاق خاصی در تیم استقلال رخ نداده است و هیچ بازیکن جوانی که بخواهد به عنوان پدیده در استقلال چهره شود وجود ندارد.

در درون دروازه با خروج سید مهدی رحمتی ، محسن فروزان به تیم اضافه شده است، ضمن آنکه داسیلوا دروازه بان برزیلی استقلال هم امروز وارد تهران می شود تا قرارداد خودش را نهایی کند.

در خط دفاعی، استقلالی‌ها با حنیف تمدید کرده اند و یک مدافع 28 ساله ارمنی به نام مگوییان جذب کرده اند. ضمن آنکه اگر صادقی قراردادش را تمدید کند آبی‌ها در این منطقه از زمین مشکلی نخواهند داشت و با سه مدافع میانی کار را پیش خواهند برد. در سمت راست خط دفاعی، آبی‌پوشان فخرالدینی را جذب کرده اند و در سمت چپ هم قلعه نویی مطمئن است که بیک زاده در تیمش باقی خواهد ماند.

قلعه‌نویی برای لیگ چهاردهم بیشترین تغییر را در خط هافبکش اعمال کرده و امید ابراهیمی، مهدی کریمیان، محمدرضا خرسندنیا و جاسم کرار را به خدمت گرفته است. ضمن آنکه آنها با پژمان نوری و احمد جمشیدیان برای 2 سال دیگر به توافق رسیده‌اند. هم‌چنین سرمربی استقلال روی خسرو حیدری و ماندنش حساب ویژه‌ای باز کرده است و در آخر، اگر آندو در تیمش باقی بماند او دیگر هیچ مشکلی در میانه میدان نخواهد داشت.

اما بزرگترین دغدغه‌ی آقای سرمربی در خط حمله اش است. او تنها توانسته سجاد شهباززاده را جذب کند و آرش برهانی و محمد قاضی را در تیمش نگه دارد. مطمئنا برای تیم استقلال، این تعداد مهاجم برای یک فصل پر فشار بسیار کم است و قلعه‌نویی باید به فکر جذب یک مهاجم زیر 23 سال باشد.

 به هر حال در لیست بزرگسال استقلال، بازیکنانی با میانگین سنی 27.44 جذب شده اند که میانگین سنی تیم را نسبت به سال گذشته پایین نیاورده‌اند. و البته تیم استقلال از تیم ابتدایی فصل سیزدهم‌اش مهره‌های شاخص کمتری دارد.

 استقلال حالا شاکله‌ اصلی‌اش را شناخته و در فاصله‌ی کمتر از یکماه تا شروع لیگ چهاردهم باید خود را آماده‌ی حضور در این رقابت‌ها کند.  ۳  
آی اسپورت
2014-07-05 03:19:51
نظر دهید

۳ نظر
Mohammed-R
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۰۳:۴۸
با احتساب تیتر 7 خط خوندم هنوز داره همون جمله اول تکرار میشه
بی‌نظر
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۰۳:۵۲
نویسنده محترم مطلب! با سلام. وقتی شما ذکر می‌کنید که «در لیست بزرگسالان استقلال، بازیکنانی با میانگین 27 و فلان جذب شده‌اند» این یعنی چه؟ این چه مدل محاسبه و نتیجه‌گیری است؟ خب طبیعی‌ست که لیست بزرگسال، از 23 به بالاست و میانگین 27 برای "لیست بزرگسال" که از 23 شروع می‌شود و به بالای 30 ختم، یک ایده‌آل است. اگر شما بر اساس لیست جوان، امید و بزرگسال به میانگین 27 می‌رسیدید، بله! حق با شما بود. اما نه اینکه در بین خود لیست بزرگسال، دنبال میانگین بگردید!
-
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۰۵
یعنی ته ته مطلب الکی بود
با تشکر از نویسنده مطلب ، خواهش میکنم دوباره خودت بخون ببین چی نوشتی !!
استقلال مشخصه میانگین سنیش اومده پایین ، چطور حساب کردی که نیومده؟؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر