فهرست
زلاتکو به‌جای برانکو سرمربی الاهلی می‌شود؟
زلاتکو به‌جای برانکو سرمربی الاهلی می‌شود؟

زلاتکو به‌جای برانکو سرمربی الاهلی می‌شود؟

آی اسپورت - وکیل برانکو در ترکیه با دو نماینده باشگاه پرسپولیس صحبت‌هایی داشته و این‌طور به نظر می‌رسید که به توافق برسند ولی مسائلی پیش آمد که برانکو را حسابی عصبانی کرد. او طی روز گذشته، دو مصاحبه تند علیه مدیران باشگاه انجام داده و البته این مصاحبه‌های سریالی در روز‌های آینده هم ادامه می‌یابد.

ماجرای مذاکرات هم در نوع خود جالب بود. طبق اخباری که دریافت کردیم، او یک میلیون و ۱۸۰ هزار دلار از باشگاه طلبکار است و بابت فصل آینده که قرارداد داشت، یک میلیون و ۸۰۰ هزار دلار دیگر به این طلب اضافه می‌شود. با این حال شنیدیم وکیل برانکو در جلسه با پرسپولیسی‌ها اعلام کرد حاضر به توافق است به شرط آن‌که بر سر پرداخت ۷۰۰ هزار دلار هیچ مشکلی پیش نیاید. باشگاه حداقل ۵۰ درصد از این پول را به وکیل برانکو تحویل بدهد و باقی طلب نیز به صورت اقساط تا قبل از پایان سال ۲۰۱۹ پرداخت شود، اما تمام خواسته‌های برانکو برعکس شد.

گویا پرسپولیسی‌ها اعلام کردند خبری از پول نیست! پرداخت پول مربوط به زمانی می‌شد که قرار به ادامه همکاری بود نه حالا که باشگاه، سرمربی جدیدی دارد و هزینه‌های بیشتر. حتی برانکو نیز در نامه‌ای به مسئولان پرسپولیس اعلام کرده بود من به این تیم برنمی‌گردم و می‌توانید آن پول را برای مربی بعدی خرج کنید، اما پیشنهاد پرسپولیسی‌ها نیز در نوع خود جالب بود: «ما از الاهلی شکایت کرده‌ایم. هر خسارتی که از این باشگاه عربستانی بگیریم، به شما بابت مطالباتت می‌دهیم. هر چقدر که باشد!» این حرف‌ها، عصبانیت برانکو را در پی داشت. او برای عرب و همکارانش پیام فرستاد که تا به حال برای آرام نگه‌داشتن جو اطراف باشگاه، اشتباه کردم؛ از این به بعد می‌بینید که چه اتفاقاتی رخ می‌دهد!

شنیدیم او حتی باشگاه را تهدید کرده که تمام پول فصل گذشته را بدون تخفیف دریافت خواهد کرد، به فیفا شکایت می‌کند و حتی به دنبال دریافت دوباره پول‌هایی است که به صورت نقدی به او داده‌اند! دوستان برانکو می‌گویند او راهکار جالبی دارد؛ اینکه طبق قرارداد با باشگاه پرسپولیس، یک فصل بیرون بنشیند و به‌جای خودش، زلاتکو را به عنوان سرمربی الاهلی معرفی کند! با این کار، هم می‌تواند با باشگاه الاهلی همکاری را ادامه بدهد و هم توانایی پیگیری شکایت از پرسپولیس را دارد و آن‌ها را متهم به جذب سرمربی قبل از فسخ قرارداد با خودش می‌کند.

خبر ورزشی

۱۰ ۸  
آی اسپورت
2019-07-10 20:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
علیرضا
چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸، ۲۰:۳۷
مدیر عامل ها میدونن ماندنی نیستن دلسوزم نیستن همه بدهی ها رو میندازن گردن مدیرعامل بعدی
۲
عرفان
چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸، ۲۱:۴۱
پرسپولیس هم میگه بیا مربی تیمهای پایه بشو مربی تیم امید اونوقت الاهلی وزلاتکو
۱
شاهین
چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸، ۲۲:۲۱
عرب حرامزاده
۲
حسین
چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸، ۲۲:۴۵
خوب لنگ میتونه همین کارو بکنه.. کالدرونو به عنوان دستیار برانکو معرفی کنه نه سرمربی... حاله این دلال کروات سیاه بازو بگیره..
۱
سعید
پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸، ۰۸:۵۰
این خبر ورزشی واقعا بویی از شرافت نبرده . برانکو یک طرفه فسخ کرد و رفت و تمام مصاحبه ها و حضورش در الاهلی ثبت شده و فیفا هم واکنش داشت که برانکو به الاهلی پیوست . حالا این روزنامه جعلی و سراسر حاشیه ساز برای فروش روزنامه دست به حاشیه سازی برای همه تیمها زده . اسم بهتر برای این روزنامه ، خبر ساز و حاشیه ساز جعلی وحوادث ورزشی باشه
۲
این رسم جوانمردی نیست آقای عرب استقلالی
پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸، ۱۰:۱۷
استقلالی حیا کن تیم مارو رها کن
۱
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸، ۱۲:۲۵
در جواب حسین: لنگ لنگاتون هوا کرده:)))
بهزاد
پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸، ۱۳:۰۰
هیچ گوهی نمیتونی بخوری دلال کروات. کم چاپیدی این چند سال با انواع و اقسام فک و فامیلاتو بازیکنای بنجلی که به تیم قالب کردی؟ آشغال
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر