فهرست
شایعه عجیب در شهر / کفاشیان : کی روش را نمی خواهم / او جواب سلام مرا هم نمی دهد
شایعه عجیب در شهر / کفاشیان : کی روش را نمی خواهم / او جواب سلام مرا هم نمی دهد

شایعه عجیب در شهر / کفاشیان : کی روش را نمی خواهم / او جواب سلام مرا هم نمی دهد

آی اسپورت - در شرایطی که کارلوس کی روش قرار است تا یکی دو هفته آینده در مورد ادامه همکاری اش با فدراسیون فوتبال، تصمیم گیری کند، شایعات جدیدی در مورد عدم تمایل فدراسیون فوتبال به تمدید قرارداد او به گوش می رسد.

دیگر همه می دانند که مدتهاست رابطه علی کفاشیان و کارلوس کی روش به مانند گذشته مطلوب نیست و این دو نفر اختلافات نسبتا زیادی با یکدیگر دارند. کافیست مصاحبه رئیس فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی با برنامه 2014 را دوباره ببینند تا متوجه شوید هر حرفی کفاشیان زده، کی روش خلاف آن را مطرح کرده است.

در چنین شرایطی، ناصر فریاد شیران سرمربی سابق باشگاه نفت تهران و یکی از پیشکسوتان باشگاه پاس مدعی شده که رئیس فدراسیون فوتبال در جلسه با وزیر ورزش از بی میلی اش برای ادامه همکاری با کارلوس کی روش خبر داده است.

فریاد شیران برای اثبات ادعایش، مازیار ناظمی مسئول روابط عمومی وزارت ورزش را شاهد گرفته و به این نکته اشاره کرده که کفاشیان به وزیر ورزش گفته کی روش حتی جواب سلام او را هم نمی دهد.

باید دید واکنش رئیس فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش به این ادعای فریاد شیران چیست.

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-05 04:27:34
نظر دهید

۲ نظر
حسین رنجبر
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۰:۱۸
این از جوسازیهای فریادشیران از باند مایلی است ، این مصاحبه قبلا" انجام شده ، چیز جدیدی نیست .
شاهرخ
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۱:۵۱
این مازیار ناظمی که استاد پخش کردن فایل صوتی و از این جور مدارکه خب یه فایل صوتی یا تصویری هم از مکالمه وزیر و کفاشیان هم رو کنه ملت حالشو ببرن دیگه فریاد شیران هم زیاد خودشو درگیر نکنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر