فهرست
اتهام سنگین فریادشیران به خبرنگاران حامی کی‌روش/ آنها مزدور، فاسد و منشوری هستند
اتهام سنگین فریادشیران به خبرنگاران حامی کی‌روش/ آنها مزدور، فاسد و منشوری هستند

اتهام سنگین فریادشیران به خبرنگاران حامی کی‌روش/ آنها مزدور، فاسد و منشوری هستند

آی اسپورت- گویا قرار نیست حمله به کارلوس کی‌روش و حامیانش به این زودی‌ها به پایان برسد.

چند روز بعد از بیانیه عجیب کانون مربیان علیه سرمربی تیم ملی که دیگر همه در جریان آن هستند، نوبت به محمد مایلی‌کهن سرمربی تیم ملی در جام ملت‌های آسیای ۱۹۹۶ رسید تا با ادبیات خاص خودش از خجالت کارلوس کی‌روش خارج شود.

جریان منتقد سرمربی تیم ملی تنها به مرد پرتغالی گیر نداده‌اند و این بار ۳۰۰ خبرنگاری که خواستار تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش بوده‌اند هدف بد‌ترین اتهام‌های ممکن قرار گرفته‌اند.

ناصر فریاد شیران مربی سابق باشگاه نفت تهران ساعاتی قبل در جملاتی عجیب که در یک گروه فوتبالی در شبکه وایبر منتشر شده، مدعی شد که حمایت خبرنگاران از سرمربی تیم ملی توسط مافیای فوتبال هدفگذاری و اجرا شده و تعدادی از خبرنگارانی که نام‌شان در فهرست حامیان ادامه همکاری با کی‌روش بوده اصلا در جریان این قضیه نبوده‌اند.

فریادشیران از واژه مزدور در مورد جامعه رسانه‌ای حامی کی‌روش استفاده کرده و گفته آن‌هایی که دوست دارند کی‌روش در ایران بماند حتما منافعی از این موضوع دارند (ادبیات فریادشیران در این بخش شباهت زیادی به بیانیه کانون مربیان دارد)

حرف‌های فریادشیران خیلی زود با واکنش چند خبرنگار روبه‌رو شده و آن‌ها از بازیکن سابق باشگاه پاس تهران درخواست مدرک و افشای نام این خبرنگاران را کرده‌اند. فریادشیران هم گفته که منظورش همه خبرنگاران نیست و تعدادی از آن‌ها منشوری و قلم‌فروش هستند و همان‌طور که در بین مربیان، افراد فاسد منشوری وجود دارد، در جامعه رسانه‌ای هم چنین کسانی پیدا می‌شوند.

  ۱۳  
آی اسپورت
2014-07-05 07:03:03
نظر دهید

۱۳ نظر
-
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۰۶:۰۲
رسول بهروش؛ منظورش اونه
محمد
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۰۹:۲۵
دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید،با ممد مایلی به هم میان،دونا عقده ای ،نمونه مربیان بزرگ و با فرهنگ ایرانی
محمد-م
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۰۹:۵۱
کاملا درست میگه. دقیقا یه مشت دلال از خدا بی خبر وطن فروش پشت قضین. با اینکه میدونن کیروش به درد ما نمیخوره همه جور جو سازی برای رسیدن به منافع خودشون میکنن و تنها چیزی که براشون مهم نیست تیم ملیه
۱
حسین رنجبر
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۰۹:۵۸
ببینید من خودم پرسپولیسیم ، اما این این باند مایلی همه شان .... تشریف دارند ، زیاد خودتان را ناراحت نکنید ، مگه یادتان رفته سال 1376 با آقای شمس چه برخورد فیزیکی کرد و ...
در پایان باید در مورد این افراد گفت ، الحمدالله الذی جعل اعدائنا احمقاء
سعید
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۰:۰۰
حالم از این و مایلی کهن بهم میخوره! اینها احمدی نژاد فوتبال هستند: پرادعا دروغگو و بی مصرف!!
پارسا
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۰:۰۴
کاسه لیس و قاشق نشسته مایلی جدید
-
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۰:۱۵
شما ببین نون کیا قراره قطع شه اینجوری دارن دست و پا می زنن
-
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۰:۱۵
شما ببین نون کیا قراره قطع شه اینجوری دارن دست و پا می زنن
نیما
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۰:۳۵
رفیق فابریک مایلی کهن! کاری جزء تهمت به مردم ندارن. خودشون تا گلو تو فساد غوطه ورن
علیرضا دهقانی
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۰:۴۴
منو میگه !
سروش
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۰:۴۸
سایت آی اسپورت! خواهش می کنم، خواهش می کنم، خواهش می کنم دیگه از ناصر فریاد شیران خبر کار نکنید. همین الان که شما این آقا رو توی اخبار تاپتون گذاشتید باعث شدین به هدفش برسه. حالا هدفش چیه؟ مطرح شدن! این آقا هر دو هفته یه بار دوره می افته تو خبرگزاری ها و سایت های ورزشی و با کمک دوستانش تا می تونه درباره مسائلی که اصلا بهش ربطی نداره اظهار نظر می کنه. من از یکی از دوستام شنیدم این آقا وقتی مصاحبه اش تموم میشه از خبرنگار درخواست می کنه که تو مصاحبه بنویسه ناصر فریاد شیران ناجی باشگاه نفت و مربی سازنده فوتبال! ترخدا می بینید؟! این آقا رو به هدفش نرسونید. این آقا با کمک همین خبرنگارا می خواد خودش رو مطرح کنه اونوقت همین خبرنگارها رو فاسد و منشوری توصیف میکنه. اصلا برید ببینید تو مصاحبه هاش چقدر چرت و پرت میگه.
-
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۰۷
یعنی میخواهی بگید در جامعه خبرنگاری همه سالم هستند !!!!!!!!!!!!!!!!! اتفاقا آنهای که زیاد جانماز آب میکشن تهشون بیشتر از بقیه باد میده
۱
-
پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۳، ۰۰:۰۵
احسنت به ناصر خان فریادشیران ناجی نفت تهران
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر