فهرست
رقابت داغ صدرنشین بی رقیب با فولاد و استقلال
رقابت داغ صدرنشین بی رقیب با فولاد و استقلال

رقابت داغ صدرنشین بی رقیب با فولاد و استقلال

آی اسپورت – پرسپولیس پس از شکست برابر پیکان، دیگر مغلوب هیچ حریفی نشده و اکنون ۱۵ هفته از تنها شکست این تیم در لیگ برتر هفدهم می گذرد. سرخپوشان پایتخت که عملکرد بهتری نسبت به مقطع زمانی مشابه در فصل گذشته داشته و بعید نیست رکورد جدیدی را در این زمینه ثبت کنند، در این زمینه یک رقیب سرسخت هم دارند که با یک بازی کمتر، ۱۵ بازی بدون باخت را پشت سرگذاشته است. سرخپوشان خوزستانی که در جدول رده بندی با وجود اختلاف زیاد، نزدیک ترین تعقیب کننده پرسپولیس هستند، یک هفته زودتر از صدرنشین و در بازی با پیکان مغلوب شد اما در ۱۵ مسابقه بعدی هرگز تیم بازنده میدان نبود. البته فولاد خوزستان یک بازی عقب افتاده برابر پیکان هم پیش رو دارد.

به نوشته سایت برنامه نود، پرسپولیس که طی این دو فصل توانسته به خوبی آمار کلین شیت خود را افزایش دهد، با ۱۳ کلین شیت در لیگ هفدهم پیشتاز بود اما در دو بازی آخر، نتوانست بر این آمار بیفزاید. از سوی دیگر، آبی پوشان تهرانی که در دو بازی آخر مهدی رحمتی را درون دروازه داشت، برابر مهاجمان حریف تسلیم نشدند تا با دو کلین شیت دیگر، در کنار پرسپولیس قرار گرفته و با ۱۳ بازی بدون گل خورده به طور مشترک با سرخپوشان بیشترین بازی بدون گل خورده را داشته باشند.

 

 

۴ ۳  
آی اسپورت
2018-01-27 09:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
وحید بارساپولیسی
شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۲۱
روز 10 اسفند یه خورده حساب 3 گله با استقلالی های متوهم و ناجوانمرد داریم... دبل شدنتون مشت محکم و تو دخنی بزرگی از ارتش سرخ در جواب توهین و تهمتهای اخیر خواهد بود.. همدیگه رو میبینیم..
حسین آبی
شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۳۰
پارسالم از این ادعاهای پوچ زیاد داشتید که تو یه دقیقه نسخه تونو پیچیدیم
یه دقیقه نه و ۸۵ ثانیه دو گل
يكشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶، ۰۸:۰۲
ایمون زاید هستم❤❤
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر