فهرست
تاج: قرارداد رحمتی با پیکان یک میلیارد و 550 میلیون است
تاج: قرارداد رحمتی با پیکان یک میلیارد و 550 میلیون است

تاج: قرارداد رحمتی با پیکان یک میلیارد و 550 میلیون است

آی اسپورت- بحث رعایت سقف بودجه از سوی باشگاه های لیگ برتری یکی از اصلی ترین بحث های موجود در فوتبال ایران است. مهدی تاج، رییس سازمان لیگ که متولی اصلی قانون سقف بودجه محسوب می شود، در رابطه با احتمال رعایت نشدن این قانون می گوید: «این را بگویم که ما فقط به سقف بودجه باشگاهها حساس هستیم نه قرارداد بازیکنان. این مدیر یک باشگاه است که باید این مبلغ را به خوبی در تیمش توزیع کند. مثلا مهدی رحمتی یک میلیارد و 550 میلیون تومان با پیکان قرارداد بسته است اما قطعا پیکان بازیکن دیگری در حدود این قیمت ندارد. اگر هم حتی قرارداد ثبتی رحمتی در سازمان لیگ با دریافتی اش متفاوت باشد، با آنها به شدت برخورد می کنیم. ما در همه باشگاهها بازرس داریم که بسیار ریزبینانه به دنبال تخلفات احتمالی هستند.»

وی همچنین می افزاید: «از اجرا شدن این قانون مطمئن باشید زیرا این مبلغ پیشنهاد خود باشگاه بوده و فقط چند باشگاه بیش از این مبلغ را پیشنهاد داده بودند که آنها نیز مجبور به رعایت این قانون هستند. بازیکنانی هم که این روزها با صحبت از پیشنهادی خارجی بازارگرمی می کنند، برای رسیدن به این قراردادهای میلیاردی یا باید به خارج از کشور بروند که مطمئنا همه آنها نمی توانند جذب باشگاههای خارجی شوند و یا اینکه به دسته اول و دوم بروند و این مبالغ را دریافت کنند.»

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-05 13:28:53
نظر دهید
۱ نظر
amordad
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۴۲
آقای تاج لطفا به باشگاه سپاهان سری بزنید .سپاهان بودجه امسالش را 15 میلیارد اعلام کرده در حالی که مبلغ قرارداد پریرا 650000 دلار ( حدود 2 میلیارد ) کرمی یک میلیارد ، رحمان احمدی 000 000 200 1 تومان ، هادی عقیلی 000 000 400 1 تومان هست جمع قرارداد این 4 بازیکن 000 600 5 تومان می شه .یعنی سپاهان برای کل فصل و بقیه بازیکنان زیر 10 میلیارد هزینه می کنه که محاله. امیدوارم فدراسیون رسیدگی کنه .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر