فهرست
شیمبا با 700 هزاردلار سپاهانی شد
شیمبا با 700 هزاردلار سپاهانی شد

شیمبا با 700 هزاردلار سپاهانی شد

آی اسپورت- همانطور که از قبل هم شنیده می‌شد سرانجام مذاکرات باشگاه سپاهان و لوسیانو پریرا به مرحله توافق نهایی رسید و این بازیکن برزیلی به سپاهان ملحق شد. به هر حال پریرا با تیم فولاد خوزستان در فوتبال ایران شناخته شد و اهوازی‌ها هم دوست نداشتند تا این مهاجم گلزن تیمشان را از دست بدهند اما در هر صورت شیمبا برای فصل آینده لباس زرد سپاهان را بر تن خواهد کرد.

حسین ابن قاسم، در خصوص جدایی لوسیانو پریرا و پیوستن این مهاجم برزیلی به تیم سپاهان اظهار کرد: ما نمی‌توانیم به بازیکنان‌مان مبالغ بالایی بدهیم. ما به اصولی پایبندیم و نمی‌توانیم بیشتر از آن اصول به بازیکنان پول بدهیم. ابن قاسم با خودداری از اعلام مبلغ درخواستی پریرا، خاطرنشان کرد: به هر حال این بازیکن راهی سپاهان شد و امیدواریم که موفق باشد. ما هم با چند بازیکن جدید مذاکره کرده‌ایم و ظرف روزهای آینده و بعد از توافق نهایی، با آنها قرارداد می‌بندیم.

 گفته می‌شود که مبلغ درخواستی پریرا چیزی در حدود ۷۰۰ هزار دلار بوده است.

  ۴  
آی اسپورت
2014-07-05 12:19:31
نظر دهید
۴ نظر
محمد
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۳۱
فولاد این بازیکن رو با 80 هزار دلار به ایران آورد .. خیلی ها گفتن این بازیکن رو به فولاد انداختن .. حالا بعد از 2سال 700 هزار دلار به این بازیکن میدن!!
amordad
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۳۸
سپاهان بودجه امسالش را 15 میلیارد اعلام کرده در حالی که مبلغ قرارداد پریرا 000 000 700دلار ( 00 000 100 2 تومان) کرمی یک میلیارد ، رحمان احمدی 000 000 200 1 تومان ، هادی عقیلی 000 000 400 1 تومان هست جمع قرارداد این 4 بازیکن 000 700 5 تومان می شه .یعنی سپاهان برای کل فصل و بقیه بازیکنان زیر 10 میلیارد هزینه می کنه که محاله. امیدوارم فدراسیون رسیدگی کنه .
حامد
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۱۲
دوستانی مثل amordad و امثالهم مطئمن باشن که اول پریرا تو کشورهای عربی از این بیشتر گیرش میومد، دوما استقلال و پرسپولیس بیشتر خرج کردن.برید یه حساب روی ستاره های اونا و سپاهان بکنید.امسال دیگه این سقف بودجه خیلی بحثا را میخوابونه
عباس
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۲۸
حالا جناب وزیر بیاد به دو تا تیم پایتخت که نود درصد مخاطب های فوتبال طرفدار یکی از این دو هستن گیر بده سپاهان تنهایی نصف بودجه فوتبال رو هدر میده تنهایی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر