فهرست
آل نعمه امروز از نفت می‌ رود یا تمدید می‌ کند؟
آل نعمه امروز از نفت می‌ رود یا تمدید می‌ کند؟

آل نعمه امروز از نفت می‌ رود یا تمدید می‌ کند؟

آی‌اسپورت‌ ـ احمد آل نعمه دفاع وسط چپ پای خوزستانی در برهوت مدافعان وسط مستحکم تبدیل به یکی از پرطرفدارترین مدافعان بازار نقل و انتقالات فوتبال شده است. او از سه تیم استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی پیشنهاد رسمی دارد و باشگاه نفت تهران نیز خواستار حفظ اوست.

آل نعمه که اعلام کرده بود احتمال پرسپولیسی شدنش بیش از این است که به استقلال برود روز گذشته با مدیرعامل باشگاه نفت به  گفت‌وگو نشست و با وی مذاکره کرد.

منصور قنبرزاده امروز خبر داد این باشگاه تا ساعات آینده با آل نعمه جلسه برگزار می‌ کند، قنبرزاده به آی‌اسپورت‌ می‌ گوید: حقیقتش این است که آقای آل نعمه در  گفت‌وگوی تلفنی به ما اعلام کرده در نفت می‌ ماند اما تا زمانی که با همدیگر قرارداد را رسمی نکنیم نمی‌ توانیم در این زمینه صددرصد اظهارنظر کنیم. به هر حال بعد از جلسه امروز بعدازظهر ما تکلیف مشخص خواهد شد.

وقتی از قنبرزاده می‌ پرسیم که آیا احتمال جدایی آل نعمه وجود دارد او می‌گوید: به هر حال او پیشنهادهای خوبی دارد اما ما روی قول احمد حساب کرده ایم و سعی می‌ کنیم در مذاکره حضوری نظر وی را جلب کنیم. اگر هم این اتفاق نیفتاد باید سریعا به فکر پیدا کردن یک جانشین برای آل نعمه باشیم. احمد از بازیکنان تاثیرگذار تیم ماست و من امیدوارم که در نفت بماند.

     
آی اسپورت
2014-07-05 12:37:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر