فهرست
اولین گفت‌وگوی مشاور هندبالی پرسپولیس/ وعده ورزشگاه 50هزارنفری
اولین گفت‌وگوی مشاور هندبالی پرسپولیس/ وعده ورزشگاه 50هزارنفری

اولین گفت‌وگوی مشاور هندبالی پرسپولیس/ وعده ورزشگاه 50هزارنفری

آی‌اسپورت‌ ـ در تاریخ باشگاه پرسپولیس سابقه نداشته مدیری برای این تیم انتخاب شود و وعده ساخت ورزشگاه اختصاصی ندهد. ورزشگاهی که حتی در زمانی کلنگش هم به زمین خود اما در نهایت معلوم نشد این کلنگ در کجا فرود آمد که هرگز حتی مبدل به یک زمین خاکی برای پرسپولیس نشد!

امروز ابوالحسن مهدوی مشاوره تازه حکم گرفته باشگاه پرسپولیس در  گفت‌وگویی با ایرنا اعلام کرد از امروز در خدمت باشگاه پرسپولیس خواهد بود و قصد دارد موضوع احداث یک ورزشگاه 50هزارنفری را در این باشگاه پیگیری کند. مهدوی می‌ گوید: پرسپولیس به یک ورزشگاه اختصاصی نیاز دارد و من به عنوان مشاور پیگیر احداث این ورزشگاه 50هزارنفری خواهم بود.

او در ادامه می‌ گوید: اگر تکلیف زمین این ورزشگاه روشن بشود من پیگیری های لازم را برای اجرایی کردن کار انجام خواهم داد .

مهدوی که آخرین پستش حضور در فدراسیون هندبال بوده است در حالی این حرف ها را به زبان می‌ آورد که بدهی باشگاه پرسپولیس حدود 100میلیارد تومان برآورد شده است و به نظر  نمی‌رسد احداث یک ورزشگاه در چنین شرایط وحشتناک مالی جایی در ذهن اعضای هیات مدیره و حتی مدیرعامل باشگاه داشته باشد. بنابراین ما هم این مصاحبه را به عنوان همان عادت قدیمی در نظر می گیریم. اینکه دوستان به محض حضور در باشگاه باید وعده بدهند ورزشگاه می‌ سازند.

     
آی اسپورت
2014-07-05 12:47:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر