فهرست
سیمئونه و رئال؛ انگیزه مضاعف برابر لوپتگی
سیمئونه و رئال؛ انگیزه مضاعف برابر لوپتگی

سیمئونه و رئال؛ انگیزه مضاعف برابر لوپتگی

آی‌اسپورت- جولن لوپتگی، رقیب شماره ۵ دیگو سیمئونه روی نیمکت رئال مادرید خواهد بود. فردا شب رئال مادرید با هدایت سرمربی جدید خود در شرایطی در سوپرجام به مصاف اتلتیکو خواهد رفت که اولین رقیب دیگو سیمئونه، ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی رئال مادرید بود و اگرچه ۳ بازی اول به سود کهکشانی‌ها پایان یافت، اما بالاخره در فینال کوپا دل‌ری و در آخرین دیداری که مورینیو هدایت رئال مادرید را بر عهده داشت، سیمئونه موفق به شکست او شد.

بعد از جدایی مورینیو، کارلو آنچلونی ایتالیایی سرمربی لوس‌بلانکوس و طی دو فصل، دو رقیب همشهری ۱۳ بار برابر هم قرار گرفتند که سهم ال‌چولو ۵ پیروزی و سهم کارلتو ۴ پیروزی بود؛ اما بی‌شک شکست دردناک برابر رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان در لیسبون، بدترین خاطره او از رویارویی با سرمربی ایتالیایی خواهد بود.

دوران حضور رافا بنیتس به حدی کوتاه بود که تیم او تنها یک بار برابر سیمئونه قرار گرفت و حاصل آن نیز یک تساوی در ویسنته کالدرون بود. با روی کار آمدن زیدان، ۸ نبرد میان او و سیمئونه برگزار شد که ۳ پیروزی برای زیزو و ۲ برد برای سرمربی آرژانتینی حاصل شد.

مجموعا در ۲۶ دربی، ۹ شکست و ۸ پیروزی سهم اتلتیکو و سیمئونه بوده و حالا او به دنبال یک جام اروپایی و ایجاد تعادل در نتایج خود برابر رئال مادرید است.

 

ورزش سه

     
آی اسپورت
2018-08-15 00:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر