فهرست
گزارش روز: استقلال و ملی‌پوش ها/ خیالشان از آندو راحت نیست
گزارش روز: استقلال و ملی‌پوش ها/ خیالشان از آندو راحت نیست

گزارش روز: استقلال و ملی‌پوش ها/ خیالشان از آندو راحت نیست

آی‌اسپورت- 4 ملی‌پوش استقلال مهره های کلیدی برای امیر قلعه‌نویی محسوب می‌ شوند، 4 بازیکنی که حفظ آنها به منزله پایان فصل نقل و انتقالات باشگاه استقلال است.

اما وضعیت این 4 مهره و قراردادشان با استقلال چگونه است؟ خبرنگار آی‌اسپورت‌ در  گفت‌وگو با مسئولان این باشگاه از احتمال عقد قرارداد با هر یک از این ستاره ها را مورد بررسی قرار داده است.

1- هاشم  بیگ‌زاده:  بیگ‌زاده که پس از بازگشت به ایران در جلسه ای با مدیران باشگاه استقلال حضور پیدا کرده است در حال حاضر بیشترین احتمال را برای تمدید قرارداد را با استقلال دارد.

بنابر آنچه که شنیده ایم آبی ها به  بیگ‌زاده گفته اند برای دریافت طلب 600 میلیونی سال گذشته خود هم که شده باید امسال در استقلال بماند و این عدد تاثیر مهمی در مذاکره با این ملی‌پوش چند پسته داشته است.  بیگ‌زاده از تیم های اصفهانی هم پیشنهاد دارد که مبلغ بالایی را به ذوب‌آهن پیشنهاد کرده اما سپاهانی ها هم او را می‌ خواهند اگرچه به نظر می‌ رسد با توجه به آن 600 میلیون بقا در استقلال عاقلانه تر باشد!

2- خسرو حیدری: خسرو حیدری در جام‌جهانی نمایش خوبی نداشت اما کماکان از بازیکنان مورد نظر امیر قلعه‌نویی است. او باتجربه و حرفه ای است و بعد از سال ها کار با قلعه‌نویی آموخته که مثل سرمربی اش همه چیزها را با هم زیرنظر داشته باشد. بنابراین مطمئن باشید در کنار درصد نه چندان قابل توجهی عرق پیراهن خسرو پیشنهاد باشگاه استقلال را سبک و سنگین خواهد کرد. به گفته نظری نماینده مدیرعامل باشگاه استقلال در فصل نقل و انتقالات مذاکرات با خسرو خوب پیش رفته است.

3- امیرحسین صادقی: مدافعان وسط در فصل نقل و انتقالات امسال شرایط ویژه ای دارند و باید نازشان را خرید. امیرحسین صادقی که در جام‌جهانی هم درخشیده و کیفیت فوتبال خود را نشان داده در سن و سالی نیست که روی مسائل مالی ریسک کند. بنابراین استقلال برای ادامه همکاری با او هم از نظر موقعیت و هم از نظر مالی باید توجه ویژه ای به وی داشته باشد. نظری می‌ گوید به عقد قرارداد با صادقی هم بسیار نزدیک هستند.

4- آندرانیک تیموریان: اگر پیشنهاد قطری به دست آندو برسد او با اولین پرواز به این کشور خواهد رفت. اگر هم نه چنین نباشد آندو از بین پیشنهادهای مختلف اولویت را به استقلال خواهد داد. اگرچه تراکتورسازی هم حاضر است 3 میلیارد برای این هافبک دفاعی درجه یک فوتبال ایران هزینه کند همانطور که سپاهان هم تیموریان را می‌ خواهد. به نظر می‌ رسد حفظ آندو سخت تر از هر بازیکنی باشد، مگر آنکه منبع مالی از جایی تأمین بشود.

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-05 13:25:09
نظر دهید

۲ نظر
عباس
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۲۴
یعنی باشگاه های ایران عالین به بازیکن میگن اگر طلب سال قبلت رو میخوای باید این فصل هم بمونی هههههههههه
-
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۴۹
هر چی قسمت باشه امیدوارم مردانه مذاکره کنند هم خودشان راحت هستند هم استقلال هوادارانش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر