فهرست
گزارش روز : بازگشت غیرمنتظره الکسیس سانچس به بارسلونا
گزارش روز : بازگشت غیرمنتظره الکسیس سانچس به بارسلونا

گزارش روز : بازگشت غیرمنتظره الکسیس سانچس به بارسلونا

آی اسپورت - الکسیس سانچس در حالیکه در تعطیلات به سر می برد تصمیم گرفت تا به بارسلونا بازگردد تا در مورد شرایط انتقالش رودررو با مسئولان بارسا مذاکره کند.

کسی از این داستان اطلاع نداشت و این سفر کاملا غیر منتظره بود. رئیس جمهور سابق شیلی آقای سباستین پینیه را در هواپیمایی که به اسپانیا پرواز می کرد همسفر سانچس بود .

او با گذاشتن عکسی از خود و سانچس در صفحه فیسبوکش به نوعی باعث لو رفتن بازگشت سانچس به بارسلونا شد.

هفته گذشته بود که سوبی سارتا مدیر ورزشی بارسا اعلام کرد که سانچس می تواند از بارسلونا به تیم دیگری منتقل شود.

سوبی گفته بود که با وجود اینکه بارسلونا برای پیشبرد انقلاب در ترکیبش به پول نیاز دارد و به همین دلیل باید بازیکنانی از این تیم خارج شوند؛ در مورد الکسیس نمی دانم که از تیم ما می رود یا اینکه با ما ادامه خواهد داد .

اما آنچه روشن است، پرونده انتقال او به یک تیم دیگر در جریان است. به نظر می رسد که با رسمی شدن آمدن سوارس به بارسلونا، خروج الکسیس از بارسلونا هم رسمی خواهد شد.

در ابتدا قرار بود که لیورپول در ازای به خدمت گرفت سانچس و مقداری پول سوارس را به بارسا واگذار گند که البته این قضیه منتفی شد. اما از باشگاه بارسلونا خبر می رسد که سانچس دو پیشنهاد جدی از یووه و آرسنال دارد.

بارسا بخاطر بنیه مالی قوی تر توپچی ها علاقمند به مذاکره با این باشگاه است اما با سفر سانچس به بارسلونا حالا این باشگاه باید مستقیما نظر بازیکن را جویا شود.

در هر صورت امروز و فردا تکلیف این ستاره اهل شیلی روشن خواهد شد. تا بدین لحظه، دورنمایی برای الکسیس در باشگاه کاتالانی تصور نمی شود.


منبع : AS

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-05 14:36:20
نظر دهید

۱ نظر
pouria بارسلونا
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۰۱
یک حماقت دیگه .. !! ای کاش بمونی الکسیس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر