فهرست
تیم منتخب خوش‌قیافه‌‌ترین‌های جام جهانی: این آقایان جذاب
تیم منتخب خوش‌قیافه‌‌ترین‌های جام جهانی: این آقایان جذاب

تیم منتخب خوش‌قیافه‌‌ترین‌های جام جهانی: این آقایان جذاب

آی اسپورت – معمولا در انتخاب این تیم سلایق شخصی حرف اول را می‌زند اما اساس انتخاب یکی است و چنانچه ترکیب صدرت بازیکنی ایراد نداشته باشد می‌توان او را در زمره خوش قیافه‌ترین‌ها قرارش داد. البته ممکن است برخی خوش قایفه و خوش تیپ بودن را با هم قاطی کنند اما این دو مساله از هم جداست. هر چند ممکن است در تیم منتخب اما خوش قیافه‌هایی مثل اولیویه ژیرو جزو بازیکنان خوش استایل و خوشپوش دنیای فوتبال باشند اما در این تیم سعی شده ۱۱ بازیکن خوش چهره و خوش قیافه جام انتخاب شوند.

باور کنید برای انتخاب این تیم چهره کلیه بازیکنان جام پست به پست دیده شده و البته طبیعی است که عکس پروفایل بازیکنان در سایت فیفا بعضا ملاک درستی برای انتخاب نباشد اما اگر یک سایت یا روزنامه اروپایی این انتخاب را انجام داد شاید مشترکاتی با تیم منتخب ما پیدا کردید و آن وقت حتما به انتخاب‌های ما ایمان می‌آورید.

گفتنی است در خصوص خوش‌قیافه‌ترین سرمربی جام شاید می‌شد کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران را هم به عنوان فرد نهایی انتخاب کرد اما یواخیم لوو که جزو خوش‌پوش‌ترین مربیان ددنیای فوتبال به حساب می‌آید هم چهره کم‌نقص مردانه‌ای دارد اما با نوع لباس پوشیدنش کار را برای انتخاب مربی دیگری برای هدایت این تیم خوش‌قیافه سخت می‌کند.\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/599e7c76361.jpg\"


تیم منتخب خوش‌قیافه‌های جام عبارت است از:

دروازه‌بان: سالواتوره سیریگو (ایتالیا)؛ مدافعان: هنریک (برزیل)، متز هوملز (آلمان)، ودران کورلوکا (کرواسی)، دالی بلیند (هلند)؛ هافبک‌ها: فرناندو گاگو (آرژانتین)، مورگان شندرلین (فرانسه)، اسکار (برزیل)؛ مهاجمان: اولیویه ژیرو (فرانسه)، ماریو گوتزه (آلمان)، ساماراس (یونان)؛ سرمربی: یوآخیم لوو (آلمان)

  ۴  
آی اسپورت
2014-07-05 16:21:29
نظر دهید

۴ نظر
rafe
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۳۰
خداییش انصاف نیست تونی کروس رو نذاشتید یا حتی حقیقی خودمون که این همه سرش دعوا بود توی شبکه های اجتماعی
آرمین
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۴۵
علیرضا حقیقی پس چی
-
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۴۷
گاگو:)))))))))
حمزه
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۲۶
فقط خواستین یه چیز بنویسین! هوملز یکی از بدترین ها تو این زمینه هست!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر